Тити срещу ББ - защо не?

  • 2 717
  • 75
http://www.focus-news.net/?id=n765997

какво ще кажете? Вицът на деня или реални шансове за успех? Спечели ли бъдещи гласоподаватели с осиновяването на детенцето? Би ли могъл да направи нещо добро за София? Бихте ли гласували за него?

Далеч сме от изборите, затова си позволявам такава тема. Ако се нарушават правилата, моля, трийте.
Виж целия пост
# 1
Aко работи толкова бързо, колкото говори, може и да стане  Mr. Green

Иначе, не смятам, че има потенциал да се справи с такава задача. Интригува ме, кои са мозъците зад него.
Виж целия пост
# 2
Тити няма да налапа стръвта.
На някои партии не им пука дали въпросния кандидат става или не за кмет.
Важно е да е известен, да има шансове. Аналогия - Ст Данаилов - кмет?

Налапал ли е стръвта? - мисля за него като за употребен, използван.
Виж целия пост
# 3
Ако не успее сигурно ще се разплаче Rolling Eyes Колкото интервюта съм гледала с този човек ,все реве
Виж целия пост
# 4
За теб си помислих първо.  Laughing Heart Eyes

За мен е виц. Цяла България е виц в момента  Mr. Green

Не, не го смятам за подходяща кандудатура, но може би би бил по-малка карикатура от ББ  hahaha

Твърдо не бих гласувала за него  Naughty
Виж целия пост
# 5
Не е осиновил детето заради евентуална кампания. Човекът е свестен, а детето има късмет, че намери такъв баща.
Виж целия пост
# 6
Прекалено е емоционален, не става за кмет.
Виж целия пост
# 7
Ако не успее сигурно ще се разплаче Rolling Eyes Колкото интервюта съм гледала с този човек ,все реве
ако успее - пак ще реве , Тити е някакъв супер емоционален човек ...
иначе той беше в щаба на Първанов , а сега - кандидат на ДСБ ..така да се мята от едната крайност - в другата , малко е прекалено ...
Виж целия пост
# 8
Между ББ и Тити, избирам Тити  Peace
Виж целия пост
# 9
Ако не успее сигурно ще се разплаче Rolling Eyes Колкото интервюта съм гледала с този човек ,все реве
ако успее - пак ще реве , Тити е някакъв супер емоционален човек ...
иначе той беше в щаба на Първанов , а сега - кандидат на ДСБ ..така да се мята от едната крайност - в другата , малко е прекалено ...
Ама ако успее ще трябва 4г да го гледаме как реве Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Прекалено е емоционален, не става за кмет.
Като се разреве пред общинските съветници - всичко ще му разрешават.
Виж целия пост
# 11


То всички се мятат.
Забелязахте ли, че сред листата на ГЕРБерите цъфна
Детелина, добричката кметица.
Виж целия пост
# 12
вие се хванахте, че ревял; аз пък се притесних да не бие общинските съветници, ако не му ходят по акъла.

Не е осиновил детето заради евентуална кампания. Човекът е свестен, а детето има късмет, че намери такъв баща.
съгласна съм. Но това дали би спечелило примерно 5 хиляди форумски майки-софиянки на негова страна?
Виж целия пост
# 13
Това няма общо с политическия им мироглед  Thinking Ако имат такъв.
Виж целия пост
# 14
Представям си го как се изтъпанчва пред ония лъвове оядени - общинските съветници и плаче "Моля ви, господа съветници, гласувайте за това предложение, много е добро за хората"!
Или пък как ще дава апартаменти на всяка многодетна майка дето отиде да го моли - сърце няма да му даде да и откаже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия