Въпрос

  • 1 060
  • 22
Здравейте.
Искам да попитам нормално ли е в 6 седмица да не се вижда още плода? Днес ме гледа лекарката и каза, че се вижда плодното сакче, но плодът не го вижда. Тя ми каза, че още бил малък и затова не се виждал, но мен ме е страх много да не би просто да го няма/т.нар. кухо яйце/.
Моля Ви, кажете ми - възможно ли е да го има, но просто да не се вижда още?
Предварително благодаря много на всички!
Виж целия пост
# 1
Възможно е, особенно ако са те гледали с коремен видеозон. Не се притеснявай! При мен в 7 г.с. също се виждаше само сакчето.
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай, много е малко още. Шеста седмица си е много малък срок. Нека стане поне на осем Wink На мен също не ми виждаха нищо до 8-9 седмица, че и след това се пулеха и нищо не ми казваха. Много зависи от лекаря - колко е добър в образната диагностика. Не се шашкай, всичко е наред.  bouquet
Виж целия пост
# 3
Да, нормално е. Спокойно! Hug
Виж целия пост
# 4
 .Да , нормално е .На мен също не ми го видяха в 6 г.с.Чак в 9 г.с ми казаха, че има пулсации и , че се вижда плод
Виж целия пост
# 5
здравей и честито, и на валинален ехограф е още рано за зародиша - но около осма седмица.... ще видиш  Grinning
Виж целия пост
# 6
Благодаря, благодаря Ви много!
Страшно много ми олекна! Е, пак си го има това притеснение, но наистина много ме успокоихте! Просто така ми се иска да го видят и да ми кажат, че всичко е наред и да мога и аз да го виждам...
Благодаря още веднъж. newsm20 newsm20 newsm20 newsm20
Виж целия пост
# 7
не се притеснявай.при мен беше същото положение.първо плодно сакче и после вече се вижда че има сърдечна дейност.Желая ти лека бременност и успех. Grinning
Виж целия пост
# 8
И на мен в 6-та седмица ми се виждаше само плодно сакче и то с вагинален ехограф. Докато дойде времето да видя сърчицето ми се стори цяла вечност. При това имах много изтощително 24 часово пътуване в чужбина точно по средата между тези две събития. Голям страх брах.
Виж целия пост
# 9
Да, проблемът е, че гинеколожката ми каза да ида направо към 10-ти септември, но аз точно тогава трябва да замина за една седмица във Франкфурт и не мога да го отложа, понеже е по работа и вече всичко е купено и резервирано - билет, спане...и честно казано много ме е страх, особено като съм там ще съм много притеснена. Стискайте палци всичко да е наред. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 10
Сигурна съм че всичко ще е наред.Първият ми преглед беше в 6 г.с. и ми казаха да отида след 20 тина дни за установяване на бременност.
Виж целия пост
# 11
не се притеснявай. При първия преглед и на мен ми казаха същото. Пък сега имам един голям сладуран. Сигурна съм че всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 12
lesley, всичко ще е наред!
Аз пътувах с автобус 24 часа и то по много раздрънкан път! Абсолютно никакъв проблем няма да имаш, не се притеснявай.
Виж целия пост
# 13
Разбира се , че е нормално да не се вижда PeaceИ при мен в 6г.с. се виждаше само сакче, но по-късно всичко ще е наред-повярвай ми мила Hug
Виж целия пост
# 14
Е, аз поне ще съм със самолет, но там ще имам два дни много напрегнати и динамични, пък лекарката каза да се пазя и да си почивам, защото преди 4 дни ми се появи кафявото слузесто течение...вече го нямам, защото веднага ми даде утрогестан и но-шпа и вчера спря, обаче каза да се пазя и повечко да лежа и да почивам. Та, може да се каже, че ми намекна, че има някакъв риск и затова се притеснявам така, но се опитвам да се настроя положително и да мисля само как нищо лошо няма да се случи и след няколко седмици ще си видя бебчето на екрана! Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия