Как се справяте с инфантилен мъж?

  • 11 663
  • 40
Момичета, как можем да се справим с мъж , който е много добър, внимателен, но много инфантилен? Трябва ли да влизаме в ролята на майка или просто да си потърсим по зрял?
Виж целия пост
# 1
Всички малко или много са такива ooooh!
Виж целия пост
# 2
какво разбираш под инфантилен,който се държи детински ли??

Ами моя е такъв,незнам дали инфантилно е равнозначно на детински,защото на моя приятел поведението на моменти е детинско, може би защото е по-малък от мен  на 25г, но иначе е отговорен, миличък , добричак, но на моменти поведението му е много детинско, което много ме дразни и аз му го казвам всеки път когато забележа нещо подобно и виждам, че не го повтаря, когато се сети за моята забележка! като примерно, като сме в някой магазин и има някаква музика, която му харесва и почва да се кълчи, все е едно е гей- е вярно че е бивш танцьор, ама все пак това не ти е дансинг, а магазин! Откачам в такива случай, или непрекъсната да ми повтаря все едно съм някоя тинейджърка, пиленце, злато, съкровище и епитети от този сорт,както и да ме прегръща и целува на обществени места, също много ме дразнят- а той това го прави непрекъснато!Ама примирих се  с това , но с поклащането в магазине- не!!! #Cussing outА това за майката, ако ти му позволиш ще бъдеш такава, ако  още от самото начало го оставяш сам да се оправя ще ти е по-лесно! Моя вече е трениран отвсякъде, аз не съм му майка и няма да му слугувам за нищо- голям мъж е и може сам да си готви оправя и чисти!При мен в случая упорството ми проработи, дори и без да го подканям вече!! smile3508Имаше една мисъл някъде, че животно, дете и мъж се опитомяват най-трудно, изисква се много търпение и постоянство, и когато го постигнеш, ти си удоволетворен от усилията, които си положил за осъществяването на крайната цел- ОПИТОМЯВАНЕТО!!! Twisted Evil
  Кажи какво точно те дразни в него???
Виж целия пост
# 3
Странно, толкова  хора видяха темата и никой не смее да пишеее, а само да видите темата за Муньовците бъка от инфантилни екземпляри!!!!!
Странно, как жените не смеят да признаят за недостатъците на мъжете си, а иначе пишат анонимно!!!! Simple Smile
 
Виж целия пост
# 4
Ами дразни ме това че не спира с глупавата компютърна игра, дразни ме че не спира да се налива с бира, дразни ме че ако не съм аз да купя нещо за ядене хладилника ще е вечно празен, драни ме това че когато има мач света изведнъж изчезва и остава само футболната топка...
Виж целия пост
# 5
Ами дразни ме това че не спира с глупавата компютърна игра, дразни ме че не спира да се налива с бира, дразни ме че ако не съм аз да купя нещо за ядене хладилника ще е вечно празен, драни ме това че когато има мач света изведнъж изчезва и остава само футболната топка...

Ооо мила,това все едно е моят мъж Close,направо понякога ми иде да го ......незнам какво #2gunfire.Ами все още се справям с инат и нищо друго.Резултата е 2-3 дена и айде пак наново Crossing Arms,но не мисля че ролята на майка ще ми отива в тези ситуации,това си е чисто неизживяно детство и нямам си на идея кога ще свърши newsm78,най-вероятно когато само и единствено на него му писне.Да те успокоя,че и появата на дете не променя много нещата,тоест беше ама само в началото....
Чакаме и други да се включат Wink
Виж целия пост
# 6
Просто потърси по-зрял!!!
Това си е чист егоизъм и няма да се промени с времето,ако на това се надяваш...
Виж целия пост
# 7
Ами да, то направо все едно съм в трета група- детска градина, само дудна, пооправи се за няколко дни и после пак. Още нямаме дете, представи си какво ще стане ако имамаме Simple Smile
 Close
Виж целия пост
# 8
хахахахахах направо ме разсмя ...
А аз си мислех, че жената е нормална защото като седне с приятелки да си лафи и света изчезва или пък като си гледа любимия фим все едно я няма, а то какво се оказа била инфантилна тц тц тц тц ... баси логиката ... щом не прави тва дето ми харесва значи тъп инфантилен тип .... поклон
Виж целия пост
# 9
Ами дразни ме това че не спира с глупавата компютърна игра, дразни ме че не спира да се налива с бира, дразни ме че ако не съм аз да купя нещо за ядене хладилника ще е вечно празен, драни ме това че когато има мач света изведнъж изчезва и остава само футболната топка...

На подобни екземпляри им трябва да поживеят сами, за да се научат на отговорности! Като казвам сами имам предвид без жена наблизо. Та да видят колко много неща няма кой да ги свърши...
И моят не е живял сам и далеч от мама преди да се съберем... Мноооооого зор виждам докато му обясня, 4е не го карам да помага, за да му е гадно, а защото аз сама не успявам! И си приказвам, приказвам... и все тая...
Ако сега можех щях да потърся по-зрял.
Виж целия пост
# 10
Ами дразни ме това че не спира с глупавата компютърна игра, дразни ме че не спира да се налива с бира, дразни ме че ако не съм аз да купя нещо за ядене хладилника ще е вечно празен, драни ме това че когато има мач света изведнъж изчезва и остава само футболната топка...


аз с игрите нямам проблем, не ме дразни чак толкова,като му направя забележка, че е играл достатчно става, т.е взима си поука, о по въпроса с бирата и футбола- нямам проблем,нито пие, нито мачове гледа, гледа с мен филми Laughing Твойто са бели кахъри, живей си живота и много много не го мисли!!! Peace

Виж целия пост
# 11
Верно че са бели кахъри  Simple Smile Не трябва да съм толкоз досадна и да му намирам кусури Simple Smile Всеки си има по нещо...
Виж целия пост
# 12
Е, Лабрадоре, не исках да те засегна де  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Всъщност не са чак толкова бели кахъри!
Дразни те сега когато нямате деца,а после.Ангажиментите ще са 10 пъти повече,а той все още ще играе на компютъра,ще пие бира,а мачове има целогодишно и денонощно.
По-добре сега си направи сметката добре,щото после из този форум пускат теми и се оплакват жени,дето навремето са си мислили,че това са бели кахъри.
Разрови се по-сериозно в този раздел и ще видиш при по-напреднали бракове,колко бели кахъри са безотговорността,незаинтересоваността и егоизма....
Виж целия пост
# 14
Пина, май че и ти си права, ще направя едно проучване във форума  Simple Smile Знам че с времето кусурите се задълбочават, ане се оправят...ама нали всичко правим в името на любовта...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия