Детските клепачи

  • 591
  • 6
Сина  ми има по-платни и големи клепачи на очичките,като че ли са подпухнали,но личната лекарка ми каза, че при доста деца се наблюдава това и не е повод за безпокойство. Вие как смятате?Ами да няма проблеми например с обмяната на веществата или бъбреците,незнам,а изследванията,които сме правили са абсолютно нармални,имам впредвид тия, които се правят на шест месеца и годинка.
Виж целия пост
# 1
Аз познавам едно такова бебе, всичко му е наред. Не се притеснявай!
Виж целия пост
# 2
Постоянно ли са така? Ако да -може и да си е такъв, но ако е нещо от скоро - по-скоро може да е някакво замръсяване, конюктивит или нещо подобно...Следи дали ги търка често, дали сълзят, дали и самите очички се зачервяват или клепачите...
Но не мисля, че това е признак на някакво друго заболяване освен очно - не съм чувала...
Виж целия пост
# 3
не,така се роди,много е сладък,не ги търка,нито с зачервени,но свекър ми е с някакви си негови разбирания и смята,че това не е нормално,а аз съм се консултирала и с две педита,та все заглеждам по улиците другите деца,наистина има и такива.
Виж целия пост
# 4
Не се притеснявай ние сме така. Подути са му очичките, даже като се роди ме казаха да го следя за секрети и други такива. Просто изглежда вечно подпухнал и ненаспан.  Grinning Аз съм била същото бебе. Явно просто са си така.
Виж целия пост
# 5
Mamickaa ако и твоя бебко е сладур като на Sesana  Wink
Да са ви живи и здрави много са сладки  Heart Eyes
И не слушай свеки - те понякога имат странен начин да изразят своята загриженост и притеснение  Wink  Thinking
Когато ти говори ти си  Whistling , а ако настоява  Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Sesana
Не се притеснявай ние сме така. Подути са му очичките, даже като се роди ме казаха да го следя за секрети и други такива. Просто изглежда вечно подпухнал и ненаспан.  Grinning Аз съм била същото бебе. Явно просто са си така.


Йоан беше така, но след известно време клепачите му се оправиха и са съвсем нормални. Спокойно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия