Дайте идея къде могат да се пласират...

  • 2 630
  • 39
ето такива шишета - http://images19.snimka.bg/003756978.jpg
Имаме доста от тях, може би към 250-300 бр. от по 250 мл. и не зная какво да ги правя, а заемат много място. Дайте идеи!  Laughing

П.П. Надявам се темата да е на подходящото и правилно място, ако не е, моля модераторите да се погрижат.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Не се ли събира стъкло на вторични?
Или си ги пускате в кошовете за стъкло?
Или това не е стъкло Laughing newsm78
Виж целия пост
# 2
Стъклени са, но защото са стари и интересни ми се иска да не ги давам на вторични.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Много са готини ... изрисувай ги
Виж целия пост
# 4
Точно това щях да кажа, виж в Хоби сигурно има подобна тема, нарисувай ги, ще станат невероятни. Стига да имаш време де. И желание. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ама като ги изрисува, какво, пак ще ги складира на терасата...
Попитай из разни къщи-музеи?
Виж целия пост
# 6
Виж и в темата за декупаж


Ама като ги изрисува, какво, пак ще ги складира на терасата...
Попитай из разни къщи-музеи?


Например да ги даде за някой от благотворителните базари
Виж целия пост
# 7
Точно това щях да кажа, виж в Хоби сигурно има подобна тема, нарисувай ги, ще станат невероятни. Стига да имаш време де. И желание. Simple Smile
Или ги предложи на момичетата там да ги изрисуват ако на теб не ти се занимава.
Виж целия пост
# 8
Така може,да  Grinning
Виж целия пост
# 9
Дай ги на консигнация в някой магазин за домашни потреби (ако е възможно). Ако ги изрисуваш - ще им вземеш в пъти повече.
В краен случай, винаги можеш да ги напълниш със сиропи.  Wink Laughing
Виж целия пост
# 10
Това са старите лимонадени шишета. Баба ми си слагаше някакви млени домати в тях. Grinning Изрисувани ще са интересни.
Виж целия пост
# 11
Абе, то да ги изрисувам, ама са 250-300, не са 25-30.  Wink Joy
Виж целия пост
# 12
Е ти изрисувай 25, дай на няколко момичета в Хоби по 25 и ето ти. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ох, колко би им се израдвал някой дизайнер, дето има да декорира ресторант например.Аз ги харесвам много тези бутилки.За жалост, наблюденията ми са, че гуменото уплътнение на запушалката се разпада с времето.От тази гледна точка стават практически неизползваеми за друго, освен за декорация.

Обмислям идея за малък ресторант, но все още е в проект, иначе аз щях да ги взема.На някаква разумна цена.

Влез в някой сайт на дизайнери и там ги предложи, мисля, че ще им намериш място.
Виж целия пост
# 14
Могат да се напълнят и с оцветените кристали - ще стане интересно. Също и с подправки разни - пак интересна украса за кухните на тези, които не готвят.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия