До колко са съвместими бременноста и фитнеса???

  • 471
  • 6
Здравейте, моля кажете може ли докато съм бременна да правя някакви упражнения, ди колко мога да се натоварвам, кои уреди са подходящи и кои-не!!! И до кога мога да продължа с фитнеса/упражненията-имам предвид до кой месец????? благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Има жени, които до последно ходят на фитнес - но под ръководството на треньор. Според мен трябва да се консултираш с лекаря си (дали твоята бременност ще позволи ходене на фитнес) и с треньор.
Виж целия пост
# 2
Аз до деня, в който родих си бях във фитнеса. Е не се тръсках на пътеката, но ходех много бързо и с много остър наклон, а с тежестите просто ги намалих като килца и увеличих повторенията  Peace Лекар първо задължително обаче трябва да ти даде зелена светлина за това!
Виж целия пост
# 3
Както и другите мами са ти писали-ако лекарят ти каже,че можеш да тренираш-няма проблеми Peace
Избягвай упражненията за корем,върти си велоергометър спокойно,силовите уреди минавай с по-малки тежести,а на пътеката ходи-недей да бягаш.
Виж целия пост
# 4
Ако лекарят разреши- може. Но те съветвам да тренираш под контрола на инструктор.
Виж целия пост
# 5
По-добре говори с лекаря си.
През първата ми бременност ежедневно въртях педалите на велоергометъра. През втората имах крос тренажор. Бях в добра форма, бебетата също. Laughing
Обаче пък сега прочетох, че крос тренажора не се препоръчва за тренировки по време на бременност. Tired
Виж целия пост
# 6
Смятам, че не са съвместими бременност и фитнес.Аз предпочитах дълги всеки дневни разходки из парка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия