празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 538
  • 489
сигурно има доста теми по този въпрос тук,но съм много затруднена. Confusedнова съм в този клуб Embarassed.детенце ми е на 4 и искам съвет за детски клуб в плд за празнуване на чрд.благодаря ви предварително. Hug
Виж целия пост
# 1
"Тон Бонбон"  Laughing
Ето виж в сайта им повече подробности: http://www.tonbonbon.com/

Има и други детски клубове, но веднага казвам какви са личните ми минуси за някои от тях:
В "Халите" например много често сменят девойките, които гледат децата и все има по някоя крайно неоринентирана.
В "Скалата" правят партита с клоун на детската площадка отвън, но там пък е прекалено несигурно за повече деца накуп - люлки, пързалки + емоционално превъзбудени от купона деца и белята е много вероятна.
Не знам какво предлагат като условия за РДен в детския кът на Боулинга до Аквапарка в Тракия  newsm78
Виж целия пост
# 2
мерси Grinning
попаднах на саита на тон бобнон.
а какво мислиш за последния етаж на екзалсиор? newsm78
Виж целия пост
# 3
Още един глас за Тон Бонбон. Наскоро дъщеря ми навърши 8. Аниматорите дойдоха вкъщи и направиха страхотно тържество.

На последния етаж на "Екселсиор" се помещаваше Тон Бонбон, но преди време.
Виж целия пост
# 4
А някой няма ли да каже нещо за другите клубове и лични отзиви от там?

Като опре до рожден ден в Пловдив и тема за там става следното:
Къде рожден ден в Пловдив?
Отговор: Тон Бонбон
и край, темата свършва...
Дайте малко подробности, разкажете за другите места лични впечатления.
Аз където и да влезна, ме познават и всички започват да се престарават, чак изпускат от старание или пък няма никой и не мога да събера впечатления.  Simple Smile

Давам светъл пример варненки - периодично темата става на 30 страници и се пуска нова.
Виж целия пост
# 5
mersi za infoto.iawno tova shte e ton bonbon.а колко време предварително се прави резервация?че ние сме за 28 и маи закъсняваме. Shocked
Виж целия пост
# 6
Все още можеш да хванеш последния влак, ако те устройват условията. Обади се по телефона и ако те устройва като финанси и условия, свободно е от 17 до 19 часа.
Виж целия пост
# 7
А някой няма ли да каже нещо за другите клубове и лични отзиви от там?
...

Не сме ходили на всички места, но ще се пробвам:

Аз за "Халите" например си казах мнението  Wink със зор устисках да оставя дребната половин час там, докато бяхте в отпуска. Не мога да съм спокойна, когато две от трите девойки седят и си лафят на масата, а пет деца се катерят сами по пързалки и батути  Tired

От детския кът в Боулинга до Акваленд-а в Тракия, общо взето имам добри впечатления, но ми е далече и рядко ходим. Ама и там имаше едни заспали каки... Щом на децата им ставаше скучно и искаха да излизат по рано  Rolling Eyes

В "Ескалибур" детското помещение е доста малко, тясно, задушно и... мръсно  Sick. Като видях, че дори през зимата децата влизаха с обувки и в същото време се търкаляха спокойно по пода - не повторихме посещението там.

В "Тракия", до испанските къщи има един детски кът /забравих му името/ - мъничко е помещението, има и градинка, в която може да се играе. Приятно е, но ако са повече от 7-8 деца си е тесничко. Но за родителите има кафене, което се ползва и за рожденни дни. Там плюсът за празниците е, че таксата за наемане на помежението е доста по - ниска + 1лв.за всяко дете. Храна и сокчета можеш да си вкараш. Но не ги забавляват с нищо - децата си беснеят самички, каката ги наблюдава, ако е на кеф им рисува муцунки.

В "Мак Доналдс" сме били веднъж на РДен, но дребната беше съвсем бебешор и не можа да се забавлява. Там програмите май са ориентирани към по - големите деца, пък и в моите представи това е място първо за ядене, а после за забавление.
Виж целия пост
# 8
Имаше и един детски център след р-т"Класик" на Втора Каменица (винаги съм се чудила защо втора newsm78), той също не беше лош за по-малки деца, особено ако не са много. Срещу него, от другата страна на парка, е пицария "Класик" (за посядване на родители, моят принцип е колкото може по-далеч от децата Laughing). Но дали го има още?

А някой няма ли да каже нещо за другите клубове и лични отзиви от там?
...

Франчайзинг му е майката, като нямаш конкуренция, създай си я сама. smile3534
Виж целия пост
# 9
Имаше и един детски център след р-т"Класик" на Втора Каменица (винаги съм се чудила защо втора newsm78), той също не беше лош за по-малки деца, особено ако не са много. Срещу него, от другата страна на парка, е пицария "Класик" (за посядване на родители, моят принцип е колкото може по-далеч от децата Laughing). Но дали го има още?

А някой няма ли да каже нещо за другите клубове и лични отзиви от там?
...

Франчайзинг му е майката, като нямаш конкуренция, създай си я сама. smile3534
Той отдавна е затворен /може би още миналата година/...
Сега има нов, подготвят се да се отворят още три. Въобще отстрани изглежда много лесно. Ще ги видим колко ще издържат.
За франчайзинга - има още много много хляб да ям.
Виж целия пост
# 10
Имаше и един детски център след р-т"Класик" на Втора Каменица (винаги съм се чудила защо втора newsm78), той също не беше лош за по-малки деца, особено ако не са много. Срещу него, от другата страна на парка, е пицария "Класик" (за посядване на родители, моят принцип е колкото може по-далеч от децата Laughing). Но дали го има още?

А някой няма ли да каже нещо за другите клубове и лични отзиви от там?
...

Франчайзинг му е майката, като нямаш конкуренция, създай си я сама. smile3534

Става вьпрос за " Смехурани",затвориха го ,защото нещо не вьрвеше.
КАспьр кьде е новия-сьс сигурност не е в този район? НА мястото на стария направиха магазин за детски дрехи,ама и него го затвориха в началото на този месец. Сега са направили книжарница да видим колко ще издьржи.
Виж целия пост
# 11
Ами не е чудно защо не вървеше, но това е друга тема. Момичета бяха симпатични, но хал хабер си нямаха от този бизнес, който между другото не е за всеки.
Иначе на новите центрове реклама нямам намерение да им правя.  Grinning Да си платят, да се представят, пък вие като отиде после ще си кажете мнението си.
Виж целия пост
# 12
Имам лични впечатления от клуб "Боро" - на главната срещу фонтаните. Миналата година празнувахме там рождения ден на дъщеря ми и всички (и родители, и деца) останахме много доволни. Имаше диджей, аниматор, много игри и танци, а също и подаръци за всеки. Цените също бяха приемливи - за 12 деца+родители сметката беше около 100 лв, а това включваше торта, детско шампанско, меню за децата, програма около час и половина, консумацията на родителите. Тази година вероятно пак ще сме там.
Виж целия пост
# 13
Пресни впечатления от МакДоналдс до ВСИ.
Малко скучноват рожден ден - вярно, че децата бяха малко, но все пак... каката ги забавляваше както може (рисуване, игрички), децата се забавляваха, но като цяло - не се впечатлих особено. Поантата там така или иначе идва с детското меню с играчка.
Каспър, това вероятно си го обмисляла като вариант за всеки РД? Знаеш сама как се радват, даже на дребните неща.
Та, в МакДоналдс става рожден ден, но не е нищо прекрасно и неповторимо - бледо някак.


Като опре до рожден ден в Пловдив и тема за там става следното:
Къде рожден ден в Пловдив?
Отговор: Тон Бонбон
и край, темата свършва...
Ти сега  Laughing прозвуча, все едно си недоволна. Факт е, че рождените дни при теб са истински добри, почти всички сме били на такъв (личен или на гости), така че нормално е. Към момента това се явява май най-добрата алтернатива.
Виж целия пост
# 14
Имам лични впечатления от клуб "Боро" - на главната срещу фонтаните...

Клуб "Боро" се ремонтира сигурно от началото на годината и не му се види края.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия