Кървене в трети месец???

  • 791
  • 9
Здравейте Мами,
отправям се с въпрос пак към вас.
Преди три четири дни започнах да пия едни витамини  и сега имам кървене леко.Какво да правя ? Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 1
Отиди в най-близкото спешно отделение или кабинет, които разполага с вагинален ултразвук. Колкото е възможно по-бързо!
Виж целия пост
# 2
Това с витамините може и да е съвпадение, но може и да не е. По-добре ги спри и се обади на лекаря си за кървенето.
Както е казала Сърфи, още сега.
Виж целия пост
# 3
Кудкудяк! Веднага на лекар!
Може да е нищо, може и да е сериозно.
Аз също имах прокървяване, обадих се
на лекарката ми от една спирка, веднага
ме привика. Не е шега работа.
Виж целия пост
# 4
Отиди в най-близкото спешно отделение или кабинет, които разполага с вагинален ултразвук. Колкото е възможно по-бързо!
и аз полу4их такова и поискаха да вземат веднага за задържане,но понеже отказах ни изписаха лекарства за задържане и много стог режим
Виж целия пост
# 5
Дано си последвала съветите и си отишла на лекар. Пиши после какво става с теб!
Виж целия пост
# 6
Хубаво е да отидеш на лекар,но не се стряскай,може да е нормално.При мен с първата бременност се случи.Получих леко кървене за ден-два,изчетох доста материал докато отида на лекар и на всякъде пишеше,че може да се случи и няма страшно за плода.Но задължително трябва да те прегледа и лекар!
Виж целия пост
# 7
Подкрепям Бонка. Не се шашкай предварително. Аз имах кървене с втората бременност, което продължи със седмици, но в крайна сметка поне за сега всичко е наред ( да чукам на дърво). Консултацията с док обаче е задължителна.
Виж целия пост
# 8
Irigy, какво става с теб ?
Ходи ли на лекар ?
Стискам палци всичко да е наред !
Виж целия пост
# 9
На мен също ми се слу4и някъде малко преди третия.
Незнам дали има някаква връзка с витамините които пиеш, но със сигурност мога да те посъветвам да не се преyморяваш .
Предполагам 4е лекарвт ти ще те накара да полежиш ден - два.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия