Дайте ми съвет?!

  • 1 125
  • 14
Имам 7 годишен брак на моменти щастлив, на моменти ужасен. В началото аз бях опърничавата и не го зачитах за нищо, а сега нещата се обърнаха срещу мен. Той все повече ме изолира от себе си , държи ми сметка за парите не проявява нежност с две думи отблъснах го. Успях да го направя и то несъзнателно защото никога не съм го обичала по онзи начин ,по който трябва да обичаш един човек когато се жениш...... и така с времето той го осъзна. Само като си представя как ме обожаваше и гледаше , а сега всичко е много различно. Имаме прекрасно дете то е смисала на живота ми. за него  също ,а и това до голяма степен крепи нашия брак. Не казвам ,че нямаме моменти и на сближаване защото той все още държи на мен и предполагам все още ме обича, но аз пак правя поредния си гаф като го наранявам с нещо и той все повече се затваря. Вижте аз не съм лош човек нито съм се самозабравила само че не можеш да заповядаш на сърцето си и въпреки всичко се стремя  да бъда добра съпруга и майка на детето си. Кажете ми може ли да си го върна обратно емоционално или по-добре е да си тръгна?Парадокса е че не искам да развалям този брак сигурно съм луда Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Нищо не разбирам. Ти не го обичаш, ама и той като се дръпва ти решаваш, че той ти принадлежи като стария ти чифт обувки и не искаш да се разделяте?
Виж целия пост
# 2
Как точно искаш да си го върнеш или по-скоро кое newsm78?Искаш отново да не го зачиташ или обичаш,а той да те гледа в очите като едно време?!Това не ти е кукла на конци,а човек с раними чуства!Пак си помисли точно какво искаш да те посъветваме или по-точно дефинирай какво искаш в случая.ОК. Peace
Виж целия пост
# 3
Нещо не разбрах ....  newsm78
Женени сте. Имате що-годе добър брак и съвместен живот.
Имате прекрасно дете, на което държите и двамата.
Ти не го обичаш.
Той те е обичал много и те е гледал с обожание, но вече не е така.
Той се мъчи да те приобщи към себе си, а ти уж! го правиш, а в следващия момент се правиш на интересна и недостъпна и го нараняваш все по-дълбоко и по-дълбоко.

Това, което не разбрах е какво искаш?  newsm78
Какъв съвет искаш да чуеш?   newsm78
Или седнете поговорете, уточнете и се разберете кой какво иска и какво не иска, или се разделяйте овреме, докато все още можете.  Tired
Виж целия пост
# 4
Ами много добре си го разбрала знам ,че ситуацията е повече от ненормална ,но така се случи в моя живот нима всички тук са женени по любов. А иначе пиша защото искам да споделя и евентуално да получа някакъв съвет от препатили Wink Просто не ми идва от вътре да се държа добре с него , а искам да запазя семейството си защото все пак оценям колко много прави за мен и заради детенцето много ли искам?
Виж целия пост
# 5
Щом не ти идва отвътре - откажи се. На сила не става. Съжалявам. За детенцето не е добре да живее със сухите ви отношения. Казвам го от опит. Късмет и успех!
Виж целия пост
# 6
Извинявай, авторката, ама на теб не ти идва отвътре да се държиш добре с таткото на детето ти, как си мислиш, че на него му идва отвътре? Дали му е драго? Или ти си искаш семейството, щото собственическо усещане и т.н., а съпруга ти, кучета го яли! Той няма емоции, усещания, нищо! Само да те боготвори, а ти да го мачкаш!
Дали си права, а? Постави се на негово място поне за малко, после се размисли, отговора сам ще дойде.
Освен това, не може да плюеш в душата на друг човек, а той да те обича.
Извинявай за грубостта ми, но ти си си омазала положението и си носиш отговорността за това.
Виж целия пост
# 7
Ти изобщо защо се ожени за него? Като не го обичаш научи се да бъдеш добра актриса и се дръж с него както би трябвало да се държи една влюбена жена. Много жени се женят без любов, но знаят как да се отнасят към мъжете си. Като не ти идва отвътре ще го правиш без чувства, той все пак заслужава уважението и признателността ти. Когато една жена се научи да показва на мъжа си колко той е значим за нея, колко много означават нещата, които той прави, колко всичко, което прави е супер, тогава той ще я боготвори и уважава цял живот.
Виж целия пост
# 8
С оскъдна информация искаш отговор на сложен въпрос.
Мога да дам само прост отговор- опитай, ако не става- тръгни си. Ако той не иска любовта ти, нищо не можеш да направиш.
Виж целия пост
# 9
Аз съм забелязала ,че в брака всичко е на приливи и отливи и в определени периоди местата (ако мога така да кажа) се сменят!
Има писано,за мъжката психика,че обичат от време на време да се отдръпват,но това не значи ,че не обичат!В такива моменти(периоди) не трябва да ги притискаш!Като им мине се завръщат!Ние-жените пък падаме в дупки и имаме нужда,за разлика от тях някои да ни извади!Затова и не ги разбираме,те имат нужда да са сами в труден период,а ние да сме с някого!
Виж целия пост
# 10
Създала си семейство заради нещо, което не казваш какво е, сега искаш да запазиш и поддържаш семейство и пак търсиш мотива-заради какво, за какво да се хванеш,че да ти "дойде отвътре" да се държиш добре с него. Хем сърби, хем боли...Изясни се сама със себе си.
Виж целия пост
# 11
Спри да правиш гафове и да го нараняваш или се разделете. Зарежи го него - той е прецакан отвсякъде горкия. Но нима искаш представите на детето ти за брака да бъдат оформени от такъв садо-мазо сценарий?
Виж целия пост
# 12
Изключително много ви благодаря ! Сама съм си виновна за всичко ,но отдруга страна той беше този ,който не се отказа да ме преследва години наред , докато се оженихме  аз бях резервирана и преди това. Стискайте ми палци да се науча да  го правя щастлив и да се чувства оценен.
Виж целия пост
# 13
мммм, донякъде се разпознах в историята ти.
преди почти 3 години, когато срещнах моя прасчо за първи път го харесах от раз и си казах:той ще е мой!!! свалих го, харесахме се, той се влюби до полуда в мен. нещата започнаха да се развиват много по-бързо отколкото си ги представях - още на първата седмица се премести при мен, запозна ме с родителското си тяло и капакът беше когато на около 10-15 ден от първата ни среща ми каза: обичам те! ей тогава откачих! за мен той беше просто поредната авантюра и през ум не ми минаваше да се превърне тази моя забежка в нещо по-сериозно. започнах да се отдръпвам, тази сериозност на връзката ме плашеше, държах се на моменти грубо с него, умишлено го наранявах за да ме остави. но с доста рагговори, жестове и отстъпки доведохме ужасното безумие, което вършех до край и до началото на една изпепеляваща любов, която гори и до днес! обичам го безкрайно много и като се замислих защо така съм се държала стигнах много бързо до отговора: в предишната ми връзка мъжът, с когото бях се държеше така с мен!
общо взето не позволявай миналото да ти разваля настоящето Wink
Виж целия пост
# 14
Изключително много ви благодаря ! Сама съм си виновна за всичко ,но отдруга страна той беше този ,който не се отказа да ме преследва години наред , докато се оженихме  аз бях резервирана и преди това. Стискайте ми палци да се науча да  го правя щастлив и да се чувства оценен.

Стискам палци. Grinning
Не искаш да го загубиш, значи все пак по някакъв свой начин го обичаш. Понякога хората намират по-лесно щастието в спокойствието и сигурността отколкото в изпепеляващите страсти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия