Бясна съм на мъжа ми

  • 1 785
  • 16
Да се оплача-до сега събирам вода от пода в кухнята и псувам на ум мъжа ми.В неделя при поредното пране беше потекло от пералнята вода  и той уж я гледа и компетентното му мнение беше ,че е пробит барабана ,но тъй като няма достатъчно време да се занимава ,ще я остави да я ремонтира по-следващата седмица ,а аз мога да я пускам и така още няколко пъти.
И сега при пускането като текна онази ми ти  вода,заля цялата кухня.
Съпружето ,както винаги по закона на Мърфи е в командировка и ще се прибере чак в събота.Да поясня ,че и двамата сме електроспециалисти,но на него хич не му се занимава в къщи с нещата от домакинството и за да свърши нещо трябва да го чакам със седмици,а пък аз имам достатъчно други семейни задължения.
Нямаше как, свалих задния капак и веднага се видя ,че маркуча със  студената вода ,който влиза в барабана е изваден и тече на вън.Но трябваше някой да дръпне пералнята и да погледне.
Нямам думи ,толкова ме е яд от неговата незаинтерисованост.
Идва ми да вдигна телефона и да му спретна луд скандал.
Вие какво бихте направили?
Яд ме е ,че не му се занимава и се опитва да ме ,,шмекеросва'',а ако се наложи да свърши нещо на чужд човек винаги е много услужлив и любезен.
Виж целия пост
# 1
Господи, за какви неща се ядосват хората!  Shocked
Виж целия пост
# 2
Господи, за какви неща се ядосват хората!  Shocked
Виж целия пост
# 3
marsie,за мен си е нещо заслужаващо не само ядосване ами fight
Та в тая къща той да не е гостенин,та и ремонтите аз да си правя,а когато се наложи на някой да свърши нещо е самата любезност.
 fightняма да му се размине ,но поне ако мога да се въздържа да не е по телефона и пред други хора
Виж целия пост
# 4
djily мога да кажа че напълно те подкрепям и разбирам защо си бясна. Аз бих му звъннала и бих му казала всичко това, а като се върне ще си поговоря с него много сериозно.
Само не разбрах защо си пуснала пералнята след като си знаела че тече  newsm78
Виж целия пост
# 5
Ако бях на тебе вече да съм му спретнала лудия скандал по тел, вместо на пиша тук  Mr. Green набий му хубаво канчето.

Като не са чести скандалите имат добър терапевтичен ефект Simple Smile.. и да помисли как да се реваншира, аз много обичам подаръци от командировки, напр' Grinning, мама така ме е научи като бях малка.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за подкрепата и разбирането Hug
Пералнята течеше много малко(едва сълзеше -около 100-грама вода да имаше изтекло)но той светна оттук-оттам с  фенерчето под нея и направи мъдрото заключение,че или трябва много време(и доста пари)за отремонтиране,или направо нова да се купи.
Кажете кой си сменя току-така пералня без да види дори какво и е.
Яд ме е ,че него го домързя ,а аз му повярвах.
Яд ме е ,че за хората е много услужлив,а в къщи всичко става с много молби и отлагания.
Яд ме е ,че много често отсъства по работа ,а аз трябва да се справям с всичко сама.
Писна ми,извинете ако съм ви досадила,но имах нужда от една успокояваща дума.
Благодаря ,че ме изслушахте.
Виж целия пост
# 7
Мдааа, и аз бих вдигнала телефона да му се обадя.... Thinking
Виж целия пост
# 8
Аз и за по дребно провинение ще се разведа Mr. Green
Ти какво още 4акаш newsm78 hahaha
Виж целия пост
# 9
Аз и за по дребно провинение ще се разведа Mr. Green
Ти какво още 4акаш newsm78 hahaha
Шегуваш се, нали? newsm12
Ако е така,и при мен започна да се връща чувството за хумор ,макар ,че до преди два часа хич го нямаше... Laughing
Виж целия пост
# 10
Ама ти 4естно ли? newsm78
И за това си трошиш нервите...ще му се обаждаш да му вдигаш скандал!
И кому е нужно?
Стига глупости! Wink
Я се успокой,из4исти и....майната му!
Пак му се обади...ама да му кажеш,4е си го оби4аш и 4е ти липсва!
Няма смисъл от такива излишни скандали!
Повярвай ми!  bouquet
Виж целия пост
# 11
E, как да реагирам - използвам случката и отсъствието да купя чисто нова пералня. С обяснението, че старата се е прецакла - протекла е. Явно не е толкова безобидно, колкото му се е сторило.
Да видим дали и следващия път така ще прегледа проблемните уреди Wink
Виж целия пост
# 12
E, как да реагирам - използвам случката и отсъствието да купя чисто нова пералня. С обяснението, че старата се е прецакла - протекла е. Явно не е толкова безобидно, колкото му се е сторило.
Да видим дали и следващия път така ще прегледа проблемните уреди Wink
,,Този филм вече сме го гледали''-преди време след няколко дневно отлагане да погледне сушоара(то и аз мога ,ама за всичко аз ли...)отидох и си купих най -скъпия ,който имаше в магазина.И знаете ли какъв беше коментара:,,щом така си решила-добре"
Но пералнята не е сушоар,тези пари не са ми излишни,а и е тежка пущината да я местя насам-натам за да бърша под нея и около нея.По скоро ми идваше да я изхвърля през терасата ,толкова ме беше яд smile3521
Виж целия пост
# 13
Милата!  Flutter

Я му навий бурмите на твоя, ааа #2gunfire

Моят не е такъв, оправя туй онуй и без да му казвам, но кво се прай на луд? Виждам, че си емоционална и добра, но е време да бъдеш и малко лоша  Twisted Evil

Мъжете като ги отпускаш много и се разглезват, омързеляват и ти се качват на главата..тъй, че скандалът не е лошо нещо, щом е начинът да оповестиш своята гледна точка..аз съм на тва мнение и не се страхувам, че моя приятел не е наясно какво мисля - винаги му казвам, дори и да му противореча.. хич не ме ...  Hug

Аз си отстоявам моята гледна точка, ако не се съобрази с мен или не се стигне до компромис, обръщам лошата страна и се сърдя поне 1 ден..всъщност колкото издържиш играта на нерви  Thinking
Виж целия пост
# 14
Много неприятно.Знам какво е да се наводниш,при положение,че е можело и да се размине.
Ние така,миналата година се наводнихме,ама в буквалният смисъл на думата.Вода във всички стаи до кокалчетата и не успяхме да спрем крана.Ревеше им се,а можехме да избегнем всичко това,ако мъжът ми вечерта още като се прибрахме погледнеше,крана,като видяхме че е взел да прикапва.
Спрях да се ядосвам за такива неща,сега като се развали нещо,даже не си правя труда и да го уведомявам,защото знам,че реакция от негова страна няма да има.Ако няма кой да го направи,и със триста зора го помоля,иде му отръки и ще свърши работата,ама целта е веднъж да се хване.Грабвам си телефона,звъня на съответният майстор и чиста работа.Хем агнето цяло хем вълкът сит,дето се вика. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия