Има ли частен кабинет(платен прием) доц.Маринова - детски гастроентеролог?

  • 3 089
  • 7
Здравейте!
Детето ми е с алергия към белтъка на кравето мляко, диагностицирана и следена до момента от доц.Маринова. Вече навършихме 2г., но за съжаление не можем още да превъзмогнем алергията. До момента сме посещавали доц.Маринова с направление в поликлиниката към педиатрията, но достъпа до нея там е много сложен,предварителни записвания, опашки и други простотии, а и с направленията GP-то ни гледа на кръв. Затова ви моля ако можете да ми дадете координати на частен кабинет на доц.Маринова. Благодаря предварително за помощта!
 
Виж целия пост
# 1
Доц. Маринова е алерголог. Не съм доволна от нея изобщо. Защо не опитате наистина да се срещнете с гастроентеролог и друг алерголог.

Ето координати на други алерголози:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4365.0

На Маринова не можах да намеря актуални координати.
В Детско Здраве с направление може да се консултираш с алерголога д-р Стоименова. Тя се занамва и с хомеопатия и има добри успехи според мен.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Доц. Маринова е алерголог. Не съм доволна от нея изобщо. Защо не опитате наистина да се срещнете с гастроентеролог и друг алерголог.

Ето координати на други алерголози:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4365.0
Успех!

Присъединявам се към недоволните. Confused
Виж целия пост
# 3
Ирикар, извинявай , че се намесвам в темата , само да спомена, че ние също посещаваме д-р Стоименова и е мн. добър хомеопат, но виж аз не знаех, че е  и алерголог.Ползвали сме хомеопатия два пъти преписана от нея и ни спасява от антибиотици, така, че мисля, може да ви помогне.Сега ще потърся телефона и , да ти го пратя ако желаеш да и се обадиш.
Виж целия пост
# 4
не съм много сигурна, но мисля, че д-р Стоименова има специалност /освен педиатрия/ гастроенерология. доколкото знам, обаче, вече се занимава само с хомеопатия. работи в Хирон: 981 93 10, 981 43 59. но е в отпуск до края на месеца.
иначе, аз съм много доволна от нея - лекува дъщеря ми от год. и половина и мен от 9 месеца. аз също мисля, че може да ви помогне, ако се интересувате от този начин на лечение.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за информацията! Мен ми се искаше доц.Маринова да го види защото тя го е наблюдавала до момента, но ще пробвам и при други лекари.
Виж целия пост
# 6
не съм много сигурна, но мисля, че д-р Стоименова има специалност /освен педиатрия/ гастроенерология. доколкото знам, обаче, вече се занимава само с хомеопатия. работи в Хирон: 981 93 10, 981 43 59. но е в отпуск до края на месеца.
иначе, аз съм много доволна от нея - лекува дъщеря ми от год. и половина и мен от 9 месеца. аз също мисля, че може да ви помогне, ако се интересувате от този начин на лечение.
От няколко месеца е отново в Детско здраве като алерголог.
Виж целия пост
# 7
От няколко месеца е отново в Детско здраве като алерголог.
не знаех. извинявам се за дезинформацията Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия