Новородено- кърмене през час и половина?

  • 2 157
  • 7
Беба е на 5 дни. Имам кърма достатъчно.Но ,тя суче през час и половина.След това си доспива спокойно, а в гърдата остава мляко. Какво да направя за да суче по дълго и да спи повече, че през ноща не се издържа? Вярно е ,че имам опит с кърменето, но децата са толкова различни. Такова нещо не ми се е случвало. Дайте съвети.Мерси предварително Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей,първо честито бебенце!Да ти е живо и здраво  и само радост да ти носи!!!
И при нас положението беше същото.Кърмихме се когато тя искаше и по колкото искаше  Simple Smile.След това се изцеждах и слагах във фризера.
През нощта едвам гледах и започнах да я слагам да спи между нас.Като започне да мрънка и бутвах цицата........тя суче аз спя.
В началото на 3 месец сама си регулира храненето и нямаме проблеми!
Виж целия пост
# 2
Здравей честита ти рожба.
Не се страхувай от кърменето на поискане, чудесно е че имаш кърма.Бебето е малко, вероятно се изморява от цокането и като позадоволи глада заспива, затова естествено се събужда по рано.
Ние бяхме така първия месец-  като сиамски близнаци- нямаше ни ден и нощ, после малкия сам си регулира кърменията. Аз лично не съм се изцеждала оставих го сам да ми регулира кърмата, но го хранех първо от едната следващия път от другата гърда.
Виж целия пост
# 3
Здравей.
Ние сме почти на 2 месеца и ядем на час и половина денонощно.Свиква се.И аз имам чувството,че така ще си останем,но de4ko ме успокои.
За гърдите-и в моите остава много мляко.В такива случаи му давам 2 поредни пъти да суче  от една гърда/така я изсуква/-а и се пада на гърда интервал 3 часа.
А вечер и ние спим заедно,така хем спя хем го храня.
Виж целия пост
# 4
Честито ти малко съкровище. Явно всички бебета са така. Моята пък първия месец имах чувството че нищо не изяжда и че постоянно е гладна - сучеше толкова нежно и повечето време спеше, но в краина сметка за първите 20 дни беше качила 6оо гр. В началото ще е така, нищо неможеш да направиш. Хубавото  е, че това отминава(в повечето случаи).Към 2-рия месец всичко ще се нормализира.Дълго и успешно кърмене.
Виж целия пост
# 5
 stork-girlЧестито момиченце!!!Да ти е живо и здраво!!!
Храни си детенцето на поискване и ще видиш,че всичко ще  е наред -много скоро ще влезете във вашият си график!!!

        П.П.Възхищавам се на майки с поне по три деца и се надявам един ден и аз да съм като вас!
Виж целия пост
# 6
Много му е малко стомахчето все още. Няма как да яде повече, че да издържа по-дълго. И ние бяхме така. Постепенно увеличава интервала. От третия месец сме на около 3 часа.
Виж целия пост
# 7
нормално е - бебчето и мъничко още и колко силица има... за това на често и по-малко.   newsm10 И честито бебчо, гушкай го и му се радвай, че това е най-сладкото нещо в живота! smile3503
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия