Алтернатива на Бърза помощ?

  • 831
  • 5
Здравейте, интересува ме дали има болница, предлагаща спешна мед. помощ на принципа на добре познатата ни Бърза помощ, но не с това качество на услугата? Токуда или някоя друга дали имат такива услуги? Не ме интересува цената изобщо, искам ако не дай си Боже се наложи да знам, че ще дойдат бързо и по всяко време!
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Доколкото зная частните клиники предлагат бърза помощ.В Бургас Света София предлага такава услуга.Веднъж ми дадоха визитка ,на която имаше тел. за спешна помощ.За качеството на услугата не мога да ти кажа нищо. newsm78













Виж целия пост
# 2
Четох че Торакс предлагат  Hug
Виж целия пост
# 3
Лора, Торакс, Превент, ДЗИ, Дойче клиник, Дженерали- в София предлагат неотложна помощ, което не е спешна. Само последните три имат големи оборудвани линейки, които могат да те закарат в болница при нужда, не може да не сте ги забелязали да карат на сирени из града. Доколкото знам има абонамент и към Военна болница, но може и да не е за цивилни. Всички имат по една две линейки, докато Бърза помощ са разпръснати навсякъде. baby_neutral
Виж целия пост
# 4
А за Пловдив има ли такава алтернатива?
И аз съм се чудила много пъти, недай си Боже да се наложи, но все пак трябва всеки да е подготвен...
Виж целия пост
# 5
Попаднах на нещо, което е с различна тема, но засяга темата за Бърза помощ в края на статията. Ако са верни статистиките значи хипохонриците сериозно пречат на работата на Бърза помощ  newsm78

http://dk.jetstudio.eu/news.php?lang=bg&itmid=9

Моля споделете мнение, мен ми се струва, че са прави, а и май и в чужбина си имат проблеми със здравеопазването #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия