На море от първи септември,......

  • 6 685
  • 79
Ще почиваме на южното черноморие от първи септември - това споделих пред познати,но те ме разочароваха с прогнозата за времето, което щяло да бъде студено и дъждовно.Влизах  в страницата на НЦМХ ,но все още няма прогноза за септември. Вие  някаква информация имате ли,защото трябва да потвърдя направена от мен резервация до края на седмицата и съответно да пусна капаро, а тази новина ме възпира. 
Виж целия пост
# 1
Ох, ние сме от 06.09 и мен ме тресе същата треска. Виж в сайта на Tv met.
Виж целия пост
# 2
на същия хал сме...
Дано да случим поне няколко дни хубави и слънчеви  Praynig
Виж целия пост
# 3
Спокойно, момичета, ето: http://www.gismeteo.ru/mtowns/15655.htm, прогнозите за южното черноморие не са лоши. Желая ви хубави почивки и слънчеви дни.
Виж целия пост
# 4
buni , това е добре, но ние сме по варненско.

http://www.gismeteo.ru/mtowns/15552.htm
Има някакви облачета...  Confused
Виж целия пост
# 5
Weather.com даже повече надежди дават  Wink
Бургас
Варна
Виж целия пост
# 6
бихте ли споделили някоя изгодна оферта за след 01.09.   Praynig  може и да е след 06.09 - търся хотел не повече от 3 звезди.
Виж целия пост
# 7
колко изгодна?
Виж целия пост
# 8
И ние сме от 1 или от 3 септември. Надявам се на хубаво време.

Все така ни върви - и миналата година ходихме това време. Първите 3-4 дни ставаше за плаж и после вече не. Не беше студено и дъждовно, но не ставаше за плаж.


НАдявам се тая година дните да са повечко.
Виж целия пост
# 9
ами например до към 50 лв. за двойна стая или до 25 лв. на човек на нощувка
Виж целия пост
# 10
аз потвърдих резервацията за хотел  "Нанси" от 1 септември 40лв. апартамент ,в слънчев бряг ,добре е нали
Виж целия пост
# 11
40лв. за апартамент в Слънчев бряг, даже ми се струва много евтино. Ние бяхме на Поморие, само че този месец, за 65лв. на вечер, за много хубав апартамент.
Ели този хотел има ли интернет страница, знаеш ли какви са условията?
Виж целия пост
# 12
И ние сме към групата .Ще сме някъде на юг.Дано Черноморието го подмине лошото време  Praynig
Виж целия пост
# 13
И ние сме там пък каквото, такова.
Виж целия пост
# 14
И ние ще сме на Созопол, но въобще не се притеснявам. Имам предвид, че за мен почивката не е само плажа, а и самата атмосфера, разходките, смяната на обстановката. Е, вече ако завали като из ведро, тогава бих се притеснявала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия