Дайте ми съвет

  • 1 337
  • 11
Синът ми от 4 дни е с висока температура и зачервено гърло ooooh!От снощи е на антибиотик, но температурата все още продължава- овладяваме я с хладки компреси и температуропонижаващи медикаменти Rolling EyesОт няколко дни ми прави впечатление лошия дъх в устичката му , а и тази вечер забелязах че при хранене казва:"Мамо-уф!"- венците му са зачервени и на места побелели.Предполагам, че това  е гъбички newsm78 До сега  не сме имали подобно нещо и се плаша. С какво се лекуват и как?Моля за съвет Thinking
Виж целия пост
# 1
може да е гнойна ангина или херп ангина.отидете да го погледне лекар.може да мажеш с дактарин ,или ако са афти,с гранофурин/гранулин-купува се от ветеринарната аптека/.след ден два ще започне да ти разрежда температурата-не се тревожи.обикновено нещата започват да се подобряват към петия,шестия ден...ако го боли и отказва да се храни,му дай нурофен и тогава се опитай да го нахраниш
Виж целия пост
# 2
стискам ви палци дано оздравеете по-бързо и дано юнака  започне да се храни нормално  bouquet
Виж целия пост
# 3
Огледай му хубаво устата дали няма афти. Бобо беше така преди няколко месеца - с много висока температура, зачервени и възпалени венци и афти. Според педиатъра това е вирус и е много гадно. Антибиотик не сме пили, само темпеартуро свалящи и мазило за устата.
Виж целия пост
# 4
Само лекар може да прецени! Дано да сте по-добре.
Виж целия пост
# 5
аз ползвам пародиум http://images.google.bg/images?hl=bg&q=parodium&gbv=2
Виж целия пост
# 6
Само лекар може да прецени! Дано да сте по-добре.
Подкрепям напълно-отивайте веднага!
Виж целия пост
# 7
Ако лошия дъх е на ацетон/като лакочистител/,тава е симптом на обезводняване ,а такъв симптом също е и побеляването на езика и венците.Поне така аз зная,от опит с моите деца.Най-добрия вариант е да отидете на добър лекар-педиатър!
Дано всичко се оправи безпроблемно и бързо Praynig.
Виж целия пост
# 8
здравейте мами  Simple Smile
нуждая се от съвет. днес купих гранулин от ветеринарната аптека, но не смея да го използвам. дъщеря ми е на 1год. и 5 месеца. мога ли да го прилагам на нейната възраст и трябва ли допълнително да го разреждам. колко пъти на ден да мажа гърлото и колко дни. ще бъда много благодарна ако някой по-запознат ми отговори.
Виж целия пост
# 9
високата и упорита температура в комбинация с авти и силно възпалени венци със сигурност е вирус. Преди около месец го прекараха и двете ми деца. Без антибиотик не можа да мине. За афтите ни изписаха Фунгостатин с който ги туширах ме. Много са упорити.Не насилвайте детето да яде,важно е да пие много течности.Моето мнение за гранофорина -не трябва да се ползва и то при толкова малко дете. помислете само продава се в ВЕТЕРИНАРНИТЕ аптеки,за възпалено гърло може да вземете Тантум верде.Успех.
Виж целия пост
# 10
....Моето мнение за гранофорина -не трябва да се ползва и то при толкова малко дете. помислете само продава се в ВЕТЕРИНАРНИТЕ аптеки,за възпалено гърло може да вземете Тантум верде.....
Не е желателно да се ползва при малки деца особено спрея. Прочетете листовката преди да го купите!
Виж целия пост
# 11
благодаря ви за отговорите. колкото до тантум верде, наистина не става за толкова малки деца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия