Малко съм ........бременна!!!!

  • 3 439
  • 65
Здравейте мамчета, не знам дали темата ми е за тук, а съм .....доста притеснена! Направих си тест-има 2 черти и май положението е ясно! Ще се радвам ако ми дадете някакви "първоначални" съвети-без значение за какво! Още не съм ходила на лекар, защото не знам кой да си избера(аз съм от Варна) и ако някоя от вас е доволня от нейния лекар, ще се радвам да сподели-знам, че в другите теми има доста предложения за гинеколози, но все пак!!!! Embarassed Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Честито!За сега само фолиева киселина пий!
Виж целия пост
# 2
Е хайде честито:) Лека бременност да ти пожелая:)

Като начало иди на лекар, да ти регистрират бременността:) Не пуши(ако си пушила досега) и не пий алкохол и кафе/безкофеиново може/:) Пък е добре и да не ядеш миди(коооолко е трудно като си от Варна Simple Smile )
Аз лично ходих на ЖК при Николай Колев от Окръжна болница, при него и родих-адски съм му благодарна, убеди ме за нормално раждане, което трая 1 час общо, постави ми разни обезболяващи, възстанових се за 4-5 дни:) Млад е, не пести вниманието си, съобразява се с желанията и страховете(най-вече) на бъдещите майки, не се е отделил буквално от мен по време на целия ми престой в родилното. За фетална морфология ходех при Давидков, колкото и да го плюят, аз съм доволна от диагностиката му, дава и диск със запис на глас и картина. Досега не знам да има недоволни от него:)

Успех с избора на лекар! Най-важното е да се чувстваш уверена в себе си, и в него(нея), че бая важна работа му поверяваш:)
Виж целия пост
# 3
Ами като за начало май винаги се изписва фолиева киселина. Друго - недей да пиеш никакъв алкохол и ако пушиш е желателно да ги намалиш драстично.
Гледай да не вдигаш тежко..... и това е, нормален живот си водиш. Поинтересувай се за разните кремове против стрии - на мустела са добри според мен и почвай да се мажеш редовно и не само корема, а и гърдите, дупето, кръста, краката... Simple Smile
Добре е да се ориентираш към лекар , за да си ходиш при един от началото.
Честито и лека бременност!!!!
Виж целия пост
# 4
Честито!
Лека бременност!
(важните съвети вече са дадени)
Виж целия пост
# 5
Честито!Пий фолиева кисилинаи витамини за бременни Peace
Виж целия пост
# 6
честито!!!



Виж целия пост
# 7
Честито и от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Честито и лека бременност  bouquet
Виж целия пост
# 9
И от мен честито ! И леко  preggo
Виж целия пост
# 10
Честито и от  мен!  bouquetЛеко бременеене! Peace
Виж целия пост
# 11
Честито! Съветите вече са ясни. Моята бременност я следи д-р Александров от АГ, но той не работи със Здравната каса. Иначе на женска консултация и за изследвания ходя при д-р Шопов от Градска болница, доволна съм. АКо имаш върпоси пиши на ЛС.
  bouquet
Виж целия пост
# 12
И от мен честито!
Виж целия пост
# 13
 Хайде, честито и от мен! И за съм като теб, но малко повече от малко Grinning Grinning Grinning. Съветите вече са ясни... Радвай се и само приятни емоции ти пожелавам!  ylinfant Misc Baby Bottle smile3504. Май ще е май  bouquet
Виж целия пост
# 14
Честито и лека бременност  bouquet
Започни да пиеш фолиева киселина Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия