НЕ МОГА ДА ГОТВЯ...

  • 4 764
  • 19
ОМЪЖЕНА СЪМ ОТ ЕДНА ГОДИНА, ВЕЧЕ СИ ИМАМЕ И БЕБЕНЦЕ - ДОСЕГА ЯДЯХМЕ ПРИ НЕГОВИТЕ ИЛИ МОИТЕ РОДИТЕЛИ, НО Е ВРЕМЕ ДА ЗАПОЧНА ДА СЕ УЧА ДА ГОТВЯ - МОЛЯ ВИ ЗА НЯКАКЪВ САЙТ С ГОТВАРСКИ РЕЦЕПТИ - НО ГОВОРИМ ЗА ТРАДИЦИОННИТЕ БЪЛГАРСКИ ЯСТИЯ...БЛАГОДАРЯ...
Виж целия пост
# 1
Попаднала си на точното място.И аз не можех да готвя ,но благодарение на момичетата тук мога да кажа, че сега се справям доста добре Peace.Решаваш какво искаш да правиш влизаш в готварската книга и започваш.Няма да се отказваш, ако нещо не стане от първия път, пробваш отново и така докато се получи.Желая ти успех Hug
Виж целия пост
# 2
Здравей,
важното е да има6 желание за готвенето...
тук много от рецептите са описани подробно..
Успех Peace
Виж целия пост
# 3
Найстина си попаднала на точното място....в форума ще научиш много неща, уверявам те в това от началото на месеца съм тук, а съм си записала толкова много рецепти в тертера за готварски рецепти...та ако не намериш нещо което те интересува пускай тема, и ще помагаме, който с каквото може,... Stop
Виж целия пост
# 4
Ти си в точния сайт-не ти трябва друг.

Хубавото е че при всяка рецепта има много коментари,което помага за процеса на готвене.

Ако имаш желание всичко ще е ок! Hug
Виж целия пост
# 5
Само желание да имаш и с всичко ще се справиш!Даже и с готвенето  chefЧети тук и питай ,и ще се удивиш сама от възможностите си! Peace
Виж целия пост
# 6
Наистина добре си ни дошла.  bouquet
Спомням си като "млада"домакиня направих нещо като руландини.Бяха страхотни и на мирис и на вкус.Но се иска и малко акъл.Преди да ги сервирам бях забравила да сваля конците - представиси какво се случи.
Наистина нещо може да не стане от раз но ще повториш, потретиш и ще стане.И аз питам и се ровя и става.
Виж целия пост
# 7
Благодаря Ви момичета за куража - мисля, че готвенето не е толкова сложен процес, просто прави сте - наистина трябва желание и търпение...
Виж целия пост
# 8
Ooo, и аз не мога да готвя, но уж имам желание и започвам да чета и събирам материал!Поне се радвам, че не съм единствена, че ме беше срам да си призная.
Виж целия пост
# 9
От тук голяма помощ и информация получавам .Все има кой да те научи на някоя тънкост . Wink    Редовно търся идеи в готварската книга .
Виж целия пост
# 10
Този форум помага и на тези които могат да готвят. Повече хора-повече идеи- винаги са необходими.

Точното място си намерила скъпа.
Всичко направено с желание и любов става вкусно ,а голямото удоволствие идва от доволните около теб любими хора.
 Като знаеш,че цялата заслуга е твоя.
Давай смело.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Щом имаш желание ще се научиш!Няма нищо трудно;
 важното е да правиш всичко с любов и да си уверена в себе си. Wink
Ще помагаме с каквото можем. Peace
Виж целия пост
# 12
Този форум помага и на тези които могат да готвят. Повече хора-повече идеи- винаги са необходими.


Така си е Peace

Попаднала си на правилното място-само търси,чети и действай!
Успех Hug
Виж целия пост
# 13
 Както вече са ти казали по горе най-важно е да имаш желание , виждам , че при теб не липсва ! Така , че ....дерзай смело  Peace
Виж целия пост
# 14
Щом искаш и не се паникьосваш, ще успееш.
Все пак ако иамкой да ти помага в началото или поразпитай как изглеждат приготвени основните  продукти продукти и какви подправки им подхождат, напр. на картофи, ориз, зеленчуци, меса, не се сещам друго в момента.
После е по-лесно.
Аз също нищичко не можех, но от мъжа ми се научих на много неща.
Е не съм супер, но няма да го оставя гладен.
Пък и ако стане грешка, пак се учиш, не се отчайвай, два пъти една и съща грешка няма да повториш и така полела-лека ще се научиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия