Тест за овулация

  • 4 592
  • 22
Относно теста за овулация съм чувала, че не трябва да се пият течности и да не се ходи до тоалетна няколко часа преди това, но на упътването не пише нищо?? Моля кажете ми колко време да изчакам. В тези жеги си е направо мъка.
Виж целия пост
# 1
Здравей аз знам че теста за уво може да се прави по всяко време на деня само да не със първата урина поне така ми каза моята лекарка Hug
Виж целия пост
# 2
Аз знам, че трябва да се прави по едно и също време в дните когато се правят тестовете.
Виж целия пост
# 3
Не знам каква марка ти е теста за овулация, но аз съм ползвала две различни марки и в упътванията и на двете пише, че преди теста не трябва да се ходи до тоалетната 3-4 часа. Както и че не бива да се прави сутрин.

Най-добре е да се прави късно следобед.

Наистина е трудно с пиенето на течности и неходенето до тоалетна. Аз така си докарах цистит единия месец.

Успех ти желая!
Виж целия пост
# 4
 newsm78 НА моя пиШе, че се прави сутрин.  newsm78

И все пак може би е по добре да не се пият много течности преди това, zа да не е раzредена урината и концентрацията на хормона да е по голяма. Но това си е само мое предположение.
Виж целия пост
# 5
newsm78 НА моя пиШе, че се прави сутрин.  newsm78

И все пак може би е по добре да не се пият много течности преди това, zа да не е раzредена урината и концентрацията на хормона да е по голяма. Но това си е само мое предположение.
Peace точно така е. Добре е да се прави след обяд, по едно и също време /15,00 до 19.00, например/
Виж целия пост
# 6
Аз четох, че нивата на хормона са най силни в ранния следобед Thinking И наистина - миналата седмица в петък вечерта имах бледа тестова чертичка, в събота правих теста в 13 ч. наобяд, след като не ходих до тоалетна 4 часа/ ей това стискане ме убива просто ooooh!/ и гледам пак две черти с различна наситеност. Викам си - а сега де, що тъй, би трябвало вече да идва тази овулация newsm78 Отне ми около 2-3 минути да зацепя че тестовата черта е двойно по-наситена от контролната и моментът е настъпил Laughing
Виж целия пост
# 7
А има ли значение коя марка тестове за овулация да се използват-в смисъл има ли някоя по-добра от другите или е без значение? Защото аз си купих вчера, но ще ги ползвам за първи път през този месец-"Клиър вю" са, то само такива имаше в аптеката
Виж целия пост
# 8
Този месец и аз реших освен БТ да използвам и овутестове за засичане на овулация...
Взех Клиър Вю....наистина, че започнах малко рано да ги правя ( в смисъл, по рано в цикъла ), но определено ми се струва, че или аз нещо бъркам ( а ги правя след работа към 19:00, но без да съм стискала толкова време, щото...може да стане инфекция  Mr. Green ) или те са дефектни...контролната черта е супер бледа и излиза след повече от минута...

Днес ще купя втора кутия и ще пробвам малко по-рано след обед да ги правя....
Виж целия пост
# 9
правила съм ги следобят към 3,4ч без да се съобразявам с пиене на течности и ходене до тоалетна и винаги са си показвали като дойде момента. Peace
Виж целия пост
# 10
Аз си ги правих следобяд когато ми падне,дори,някой път ве4ер към 8ч, 4е се връщам късно от работа,и не съм спазвала това за те4ностите,и винаги ми показаха деня на ову с 2 хубави 4ерти-резултат - и 2та пъти бременност,от раз.За съжаление 1та завърши с аборт юни Sad, а 2рата е сега/не смея да го кажа на висок глас-4е втората 4ерта на теста е още бледа/За протокола бебеправенето го "извършихме" по един ПЛАН за забременяване от za4atie.com
Т.Е. и двете системи при мен работят Grinning!
Виж целия пост
# 11
Тихичко честито, зазик   bouquet
Виж целия пост
# 12
Тихичко честито, зазик   bouquet

  bouquetМерси тихи4ко Simple SmileНадявам се да съм в помощ на  другите моми4етата!
Виж целия пост
# 13
зазик  какъв е този план newsm78
Виж целия пост
# 14
зазик  какъв е този план newsm78


 Grinning Значи - В Деня когато теста ти за овулация е Положителен- правите секс,и следващите 2 дни,"по4ивате" 1 ден, и следващия ден правите последен опит!След тов ЧАКАТЕ! Grinning Това е-при мен подейства!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия