функцията Еко на миялната

  • 1 787
  • 10
Да се похваля, че най- после ползвах новата си миялна /Електролукс/. Бях доста предубедена, а сега съм възхитена. Ама пак имам питанка към ветеранките Thinking: Защо тази функция Еко /или Био май беше/  е близо два часа, най- дълга е от всички други; вие коя функция ползвате при ежедневното си миене? Дано не ставам банална, ама искам да се науча
Виж целия пост
# 1
Аз използвам най-късата програма със изсушаване /ок. 40 мин./, но винаги изплаквам съдовете преди да ги сложа в миялната. Нямам нерви да ми чегърта 2 часа.
Виж целия пост
# 2
Нямам представа защо е най-дълга, но аз най-често я използвам нея.
Щом пише еко и съм първа писта  Crazy
Виж целия пост
# 3
Bio досега не съм я ползвала, не знам за какво е. Мъжът ми я е пускал няколко пъти, трябва да го разпитам.
Но пък и не знам що ми се върти, че е най-кратката и съдовете си остават бая мокрички вътре.

Аз ползвам миене на 60 или на 70 градуса - според това какви съдове има вътре (ако има тенджери, задължително най-високия градус). Около 2 часа е програмата, но пък не ми пречи. Зареждам и пускам вечер преди да си легнем, или сутрин преди да изляза за работа. Тя съдомиялната си действа - затова е уред, да не я наглеждаме нон-стоп.

Виж целия пост
# 4
Ползвам тази програма само за немного замърсени съдове. Измива, ама предпочитам интензивната.
Виж целия пост
# 5
Това е програма, която е най-икономична от към вода и ел.енергия, въпреки че е най-дълга. Не знам как го постига, но е факт. Peace
Виж целия пост
# 6
Преписвам направо от инструкцията на моята съдомиялна:
Програма ЕКО - нормално замърсени прибори за хранене и съдове>предварително измиване. Същинско миене до 50 градуса, едно междинно изплакване, финално изплакване, сушене.
Виж целия пост
# 7
Това е програма, която е най-икономична от към вода и ел.енергия,

Именно.
Аз не ги долюбвам тез програмки. Всичко на фул макс.
Наскоро имах "сблъсък" с клиент, който цял живот си е използвал миялната на програма за чаши  #Crazy
Не знам... би трябвало да се чете повечко Wink
Виж целия пост
# 8
  Рядко я ползвам тази есо програма,защото е около 3 часа /при моята миялна е толкова/.Мие ги добре,но пък и аз все още по навик минавам съдовете през една вода предварително.Според моята инструкция програмата е най-икономична откъм ел.енергия и вода.
Виж целия пост
# 9
Това е програма, която е най-икономична от към вода и ел.енергия, въпреки че е най-дълга. Не знам как го постига, но е факт. Peace
С тази програма се постига ефект като при програмата на 65 градуса и е дълга, защото е икономична от към енергия и вода. Добре мие, но е доста продъъъъъъължителна Shocked. Аз я използвам само с отложен старт през нощта, иначе се изнервям да я чакам 3 часа през деня да се точи ooooh!!
Виж целия пост
# 10
Във всяко ръководство си пише всяка програма за какво е. Според мен е редно малко или много да се спазват тези изисквания, за да не се оплакваме после от уредите си. Аз обичам автоматичната програма, при която машината само си избира кое колко и как да го мие. Така нямам грижи. Изключайше за кристала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия