Успявате ли да си починете през лятото?

  • 1 065
  • 21
Темата ми е предизвикана от множеството приятели, които с години са почивали по максимум седмица на година. Защо? Ами защото работят за частници, знаете как е.
Аз пък мисля, че един непочинал си човек не само, че няма как да си върши работата като хората, но, рано или късно, ще я напусне и ще търси друга. Друг, по-сериозен ефект, е агресията, която поражда умората.

Ето, лятото скоро ще свърши, а има много хора, които тепърва ще ходят на починка или изобщо няма да могат да мръднат наникъде. И това е тъжно, защото се оказва, че почти няма време за виждане с приятели, нито за свестен купон дори и само за една вечер.

Как е при вас? Имате ли време за почивка, вашите приятели имат ли време?
Дали времето всъщност не е основното богатство на човека?
Виж целия пост
# 1
Повече от седмица не мога да почивам. Хваща ме съклет.
Виж целия пост
# 2
Пазя си отпуската за лятото и почивам през август по три седмици   Laughing
Виж целия пост
# 3
Миналата година не почивах. Това лято успях да си взема четири седмици. Починах си много добре - главно защото бях далеч от роднини и познати - само двамата с мъжа ми в абсолютно непознат град, разбрах колко е хубаво да си турист  Crazy
Виж целия пост
# 4
За това лято мога да кажа, че добре си починах - месец и половина Laughing
И мързелувах, и книги четох, и на компютъра висях, и в гората ходих, и на планина, и на море, по магазини....
Вижда му се края, но съм сигурна, че само след месец два  ще си мечтая за нова почивка. Добре че имаме и зимна и пролетна ваканция, а понякога и някоя непредвидена.
Виж целия пост
# 5
До сега винаги съм успявала.
Тази година обаче нещо не стана...изобщо не успях да си почина...даже се чуствам по- уморена Confused
Виж целия пост
# 6
26 работни дни  Whistling
Виж целия пост
# 7
В майчински съм - това почивка ли е?
Не е. Но пък е супер!
Виж целия пост
# 8
Що е то почивка? newsm78 Даже и на почивка не се чувствам като във ваканция. За майчинството няма отпуск. Wink
Виж целия пост
# 9
Мне. Това, че си седях вкъщи без работа не ми беше никак почиващо, даже се натоварих повече Confused Не съм си почивала последните 4 лета. Всъщност, последните 4 години, като изключим приятния престой в болницата с пневмония миналата есен. Няма да си почивам скоро.
Виж целия пост
# 10
Тепърва предстои почивката. Колкото и да е дълга, все не ми стига.
Виж целия пост
# 11
По принцип успявам. Ползвам по две седмици през лятото.
Тази година се надявам да си почина. Взех си една седмица в края на юли и сега чакам началото на септември.  Laughing
Виж целия пост
# 12
От няколко години, уви, не успявам. Една седмица почивка ли е? Докато се обърнеш и тя свършила.
Виж целия пост
# 13
Отг. 1, до скоро.
Сега правим опит с 2 седмици.
Виж целия пост
# 14
Почивам често и по малко! Това прави трудовият ми ентусиазъм неизчерпаем. Перфектната формула за мен и моя темперамент.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия