тест за бременност

  • 730
  • 10
Въпросът ми е тестът за бременност валиден ли е, ако е направен седмица след предполагаемото зачеване, а не чак на първия ден от закъснението? Става въпрос за SureCheck. Нали той регистрира някакъв хормон, а предполагам че хормонът започва да се отделя още в самото началото на бременността.
И още нещо - има ли и други тестове за бременност?
Виж целия пост
# 1
Ами ако е отчел положително почти 100% е валиден, отрицателния резултат не е сигурен.
Виж целия пост
# 2
При мен този тест дори след 3дена закъснени не отчете правилно,беше отр.,след още 2дена вече имаше една червена и една розова черта и едва след седемдневно закъснение отчете две черв.черти,така че аз лично мисля,че преди да има закъснение не бива да се доверяваме на достоверността на теста.
Виж целия пост
# 3
Ами ако е отчел положително почти 100% е валиден, отрицателния резултат не е сигурен.
Това е най-точния тест,иначе има и други
Виж целия пост
# 4
  И аз така мисля. Аз си направих същия тест о/о 10 дни след зачеването и ми беше отрицателен. На 15-ия ден ми показа положителен, на 16-ия също... По-вероятно е да не ти отчете бременност по-рано от 14-ия ден...
  Други тестове има, разбира се, но не мисля 4е са толкова надеждни!!!
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви, момичета. Явно ще трябва да чакам поне до 14 ден Sad
Виж целия пост
# 6
При мен докато не ми закъсня цикъла с 2 дена ми показваше отрицателен резултат,като се появяваше 2-та черта след 10мин.Така че те съветвам да изчакаш цикъла си и ако закъснее,тогава си направи тест,до тогава едва ли ще отчете вярния резултат!Ако пък случайно ти покаже положителен,бъди сигурна че е така:)Дано да покаже това,което желаеш Wink
Виж целия пост
# 7
Въпросния хормон се отделя когато започне имплантацията на зародиша, след седмия ден а понякога след 10-12 дни. Освен това трябва да достигне определена концентрация за да се засече от теста. Незнам на теб какво ти показва, но за най-сигурно направи втори тест след седмица.
Виж целия пост
# 8
Направих няколко теста в деня в който трябваше да ми дойде и всичките беха положителни но с по-бледа розова черта.
Виж целия пост
# 9
Трябва да се консултираш в аптеката. Не помня кой точно тест ползвах аз, но ми отчете и за двете бременности положителен резултат около седмица след вероятната дата на зачеване. Изобщо не съм чакала да ми закъснява мензисът - отидох веднага на лекар, но той ме върна - нищо не видя на видеозон, отчете бременност чак на следващия преглед, който беше на 20-тия ден от датата, на която е трябвало да започне менструацията.
Виж целия пост
# 10
Този тест е най-надеждния бъди сигурна че ако ти покаже две чертичк(дори едната да е много бледа) със сигурнст си бременна направи си го сутрин тогава в урината се съдържа най-много от въпросния хормон.Ако не ти покаже нищо изчакай да ти закъснее с 2 дена и пак пробвай успех  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия