какво мислите за климатика и малките деца

  • 848
  • 4
мъжа ми иска да купим климатик за жегите но мен все ме е  страх да не ги настиваме децата baby_neutral newsm78
Виж целия пост
# 1
аз съм твърдо против. лично съм си патила от климатик
Виж целия пост
# 2
ние ги спираме, когато децата са в стаята - не виждам какъв е проблемът, освен ако не живеете в боксо/гарсениера
Виж целия пост
# 3
.. като всяко друго нещо .. ползва ли се с мярка .. е супер .. иначе .. може да донесе доста главоболия .. съвети за ползване на климатици .. в нета бол ... аз бих се ограничил до няколко ..
..  при избора ...
.. вижте цената на консумативите .. на колко време се сменят филтрите .. перат ли се .. енергиен клас и т.н. .. с новите филтри и системи за разпределение на циркулиращия въздух излизат м/у 1500 и 2000 лв.
.. при експлоатацията ..
.. може би най важното е да не се прекалява с температурата .. не е нормално при външна температура от 40 гр. .. да искаш да ти е 20 гр. с къщи .. зле е за главата /виждал съм хора да припадат 3 мин. след като са излезли навън .. и то мъже - спортисти .. здрави .. прави/ .. зле е и за джоба /пак ще ви боли главата  Laughing/ ..
.. другото е да се следи влажността .. особено при децата .. мисля че повечето от вас са си купили влагомери и термометри .. по скъпите модели клими .. и това следят .. но това са вече доооооста по скъпите модели ..
.. сменяйте редовно филтрите .. климатика може да е развъдник за всякакви болести .. най опасна е т.нар. "легионерска болест" .. която е с много висок процент на смъртност .. поради трудното диагностициране ..
.. и накрая .. внимавайте къде минава струята въздух .. тя е като нож .. ако някой стои на пътя и /това последното от болезнен личен опит/ .. в колата например климатика ми винаги "духа към "прозорците" .. не директно към хората .. и не само аз .. никой не се е оплаквал от схващания .. главобол и т.н. .. дори и след дълги преходи .. 
Виж целия пост
# 4
БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ КАТО ВСЯКО НЕЩО СИ ИМА И+ и  -
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия