ДЕТСКАТА ГРАДИНА

  • 629
  • 6
Здравейте майчета моят син е на 2.5 год. и за първи път в понеделник тръгна на градина. Първите 4-ри дни нямахме проблеми ходеше със желание оште повече че и неговият приятел ходи от отдавна и той свързваше градината с него. Но тази сутрин се изправих пред голямо изпитание (огромните крокодилски сълзи на малкото  babydust7ангелче  newsm45 или да се направя на твърда майка Naughty) е неможах да издържа и си тръгнахме двамата. Проблемът е че се притеснявам да не го науча лошо и да знае че номерът му винаги ще минава! Споделете вашите преживявания и как вие се справихте с тази важна промяна в живота и на двамата! mamma
Виж целия пост
# 1
В този подфорум ще намериш отговорите....  Wink
Виж целия пост
# 2
БЛАГОДАРЯ!!!
Виж целия пост
# 3
При всички деца в началото е така, и моят пищеше и се дърпаше само като види оградата на детската градина. Оставях го врещящ и отивах разревана на работа. После, обаче свикна  бързо и  започна да ходи с удоволствие, дори го заплашвахме, че ако не слуша, няма да ходи на детска  Laughing Трябва да бъдеш по-твърда, знам, че за теб е много тежко, но не може цял живот да се държи за полите ти, трябва да свиква да бъде самостоятелен, без мама и тати.  Peace
Виж целия пост
# 4
А може ли аз да попитам нещо. Във връзка с детските градини защото не съм на ясно а и нямам време да ходя да разпитвам. Трябва ли 1 г. по рано да се подават документи вза детските градини и какви са те от къде се взимат. Благодаря пледварително
Виж целия пост
# 5
А може ли аз да попитам нещо. Във връзка с детските градини защото не съм на ясно а и нямам време да ходя да разпитвам. Трябва ли 1 г. по рано да се подават документи вза детските градини и какви са те от къде се взимат. Благодаря пледварително

Попринцип документи се подават Януари месец, за да приемат детето септември, но най-добре е да отидеш до конкретната детска градина и там да питаш , защото някои директори/ки имат свое мнение по въпроса. Има и градини с различни изисквания за документи и изследвания (вярно е, че като цяло нещата са еднакви навсякъде, но тук таме се намира някой да иска нещо допълнително)
Виж целия пост
# 6
мн благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия