първото online раждане в България!!!

  • 14 778
  • 117
[url ] http://semeistvo.rozali.com/dnevnik-desi/p5978.html [/url]

Какво мислите за това, одобрявате ли, че едно раждане може да стане достояние на доста хора????
Виж целия пост
# 1
Одобрявам, разбира се! Винаги с интерес съм гледала истинските раждания, важно е да се види от младите жени, че дяволът не е чак толкова черен. Иначе ако вярват на ревовете и крясъците от филмите, никой нямаше да ражда вече Joy
Не, сериозно. Раждането отдавна вече не би следвало да някакво тайнство. Хубаво е, че има смели жени, които нямат против да ограмотяват другите Peace
Виж целия пост
# 2
Предпочитам да гледам нормално раждане, нищо , че аз съм родила чрез секцио.
 Peace
Виж целия пост
# 3
Одобрявам,беше ми много интересно.
Виж целия пост
# 4
 newsm10
Виж целия пост
# 5
Просълзих се като се върна във времето назад,когато аз родих.Не е толкова далечно!Това са едно от малкото истински моменти в живота!Друго такова изпитание и изживяване не мога да намеря за по-силно!
Съгласна съм за подобни филмчета! Peace
Виж целия пост
# 6
 HugОдобрявам го,още повече, че и аз съм родила по този начин Hug
Виж целия пост
# 7
Ами много е интересно. Аз си мислех, че секциото е нещо много страшно, а пък то не било така. Така като гледам май е доста по-чиста и цивилизована работа от естественото раждана, пък и дота по-бързо като процедура
Виж целия пост
# 8
Нямам нищо против. Щеше да ми е по-интересно, ако раждането беше нормално, а не секцио, но ...
Виж целия пост
# 9
Беше много интересно! Peace Аз се надявах да видя нещо по време на моята операция, но уви. Confused
Виж целия пост
# 10
Одобрявам го  разбира се.Раждах нормално и винаги ми е било любопитно как протича едно такова раждане.Хубаво е,че има такива жени ,който искат да покажат на настоящите майки,какво ги очаква и че то не е толкова страшно  Grinning
Виж целия пост
# 11
Вчера го изгледах това филмче и определено одобрявам! PeaceНека жените на които им предстои раждане със секцио да видят,че няма страшно в това.Ти защо си против не разбрах?! newsm78
Виж целия пост
# 12
Вчера го изгледах това филмче и определено одобрявам! PeaceНека жените на които им предстои раждане със секцио да видят,че няма страшно в това.Ти защо си против не разбрах?! newsm78

А не, не съм против, аз съм с 2 ръце, за такива инициативи, но предположих, че ще има доста моралистки, които ще сметнат, че това е прекалено лично, и не всеки може да го гледа, щом касае единствено и само теб, но явно съм сбъркала!
Виж целия пост
# 13
Да, такива неща е хубаво да има. Честно казано на мен ми дойде в повече гледката и много се надявам да не ми се наложи да преживея секцио (гледала съм и естествено раждане), но поради набъбващи ЕГН и късогледство - май ще стана арена на касаплък.
Хубаво е, че показват как след операцията майката и бебенцето са добре и happy - нали това е най-важното.
Виж целия пост
# 14
 newsm10 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия