Дечица.

  • 2 248
  • 21

Дечица. Мънички човечета. Погали ги, почерпи ги, направи им смешка.
Подпиши петиция
Виж целия пост
# 1




Всички умираме. Бавно. А сега вижте петицията.
Не се правете, че не се отнася за вас. Страх ли ви е.
Виж целия пост
# 2
Много майки и бащи подписахме петицията и дано исканията ни бъдат успешни,защото здравето на нашите деца е безценно.Всеки път ,когато дъщеричката ми се разболее и виждам ,че не е добре съм се молила да ме боли мен ,дори и 100 пъти по-силно ,но не и нея.
Още по-страшно е ,когато може да се помогне на едно дете да оздравее,но всичко опира до много пари,които родителите няма откъде да намерят.Трябва да се въведе нова политика в здравеопазването,с която лечението на тежко болните деца да е гарантирано от държавата.Достатъчно голям шок е за родителите на болните дечица ,когато научат зловещата новина-левкимия или рак.На всичкото отгоре трябва сами да се борят с лечението,сами да търсят пари,сами до последно!УЖАС!Пази Боже!
Всеки път като чуя ,че някое детенце е болно от тежка ,трудно излечима болест изпадам в много мрачно настроение и си мисля,че ако се беше случило на мен и моето семейство няма да мога да го понеса.Господи,пази децата ни !!!
 И за да се облекчи страданието на родителите на болни дечица,трябва лечението да бъде безплатно и гарантирано!
За един по-добър живот на всички нас-МОЛЯ ВСИЧКИ ДА ПОДПИШЕМ ПЕТИЦИЯТА!!!
Виж целия пост
# 3





Не се правете, че не се отнася за вас. Страх ли ви е.

 Не се карай NaughtyПодписах петицията, но не сложих обичайната иконка " Peace".Има ли смисъл да се изпишат найсе страници с подобни иконки.Важен е крайният резултата в подписите, а не страниците в подфорума!
Виж целия пост
# 4




Добре.
В четвъртък ходих в детско отделение. Знаета как е там.
Олющена мазилка, смлъдливи кенефи, постни картофи с мазна вода.
В петък ходих в РЗОК. Знаете как е там.
Портиер, компютри, принтер, дограма, климатици на мах.
Човекът каза не се полага. Не доплащаме Нивалин ампули при СМД.
38-мо постановление. Затуй съм нервак.
Виж целия пост
# 5
И аз подписах /отдавна/. Надявам се, да успеем  Hug
Виж целия пост
# 6
Разбира се, че ще подпиша.
Виж целия пост
# 7
Подписах и подбутвам темата...
Виж целия пост
# 8
 Peace
Виж целия пост
# 9
 Peace
Виж целия пост
# 10
Ние си се подписваме, ама, както сам забелязваш, смисъл няма.

В четвъртък ходих в детско отделение. Знаета как е там.
Олющена мазилка, смлъдливи кенефи, постни картофи с мазна вода.
В петък ходих в РЗОК. Знаете как е там.
Портиер, компютри, принтер, дограма, климатици на мах.
Виж целия пост
# 11
Споделям, че лежахме с Ния в Инфекциозно отделение на Бургаската болница, летен вирус. Не съм склонна да се превземам на тема условия, но такава мизерия не е нормална за сравнително голям град. Архаична сграда, вътре като от руски филм за Втората световна, Мръсотия, казанчето в тоалетната не тече, банята е една за 3 етажа. Няма да коментирам отношение на персонала и храна, понеже ми кипва, бълхите в инфекциозно отделение ги преживях. Нощем дежурен лекар няма, само сестри. А е пълно с деца на по 2 години.

Ако не правим нищо, ще бъде така.
Виж целия пост
# 12
ох защо не ми отваря
Виж целия пост
# 13
Подписах с мисълта че на всеки се налага да се лекува в един или друг момент, дано успеем
Виж целия пост
# 14
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия