ЗА и ПРОТИВ Матерна

  • 5 296
  • 82
Chetoh mnogo mneniq za i protiv Materna. Ima edni vitamini na rastitelna osnova na Jamison, kazvat se PRE-NATAL i sa za bremenni. Nqkoi ima li vpechatleniq?
Виж целия пост
# 1
Какво значи "за или против"? Аз пих Матерна от 4-ти месец до края на бременността си и така мислех, че правя добро на плода си, защото му давам повече витамини. Не съм забелязала да имам някакви странични ефекти. Та, реши си сама дали да пиеш или не.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: new*
Какво значи "за или против"?


наистина няма за и против, просто различните лекари предлагат различни витамини
Виж целия пост
# 3
Цитат на: new*
Какво значи "за или против"? Аз пих Матерна от 4-ти месец до края на бременността си и така мислех, че правя добро на плода си, защото му давам повече витамини. Не съм забелязала да имам някакви странични ефекти. Та, реши си сама дали да пиеш или не.

на същото мнение съм. Аз пих Матерна по време на двете си бременности, особено през втората от първия до деветия месец.
Виж целия пост
# 4
И аз пих Матерна и не съм чула някой да се оплаква от нея.  Rolling Eyes  Дори до скоро пиех пак защото кърмя. Не мисля, че мога да набавя всичко необходимо за мен и бебето само чрез храната.
Виж целия пост
# 5
Ами предишният ми гинеколог твърдеше, че от Матерната била много силна и трябвало да се пие през ден или по половин таблетка, защото бебето много наддавало на килограми и изоставало в развитието си Rolling Eyes
Сегашната ми гинеколожка, (на която очевидно вярвам повече, след като ходя при нея) ми каза от четвъртия месец да си пия матерна до шестия месец и след това зигмафлор, мисля да я послушам.
Виж целия пост
# 6
И с 2-те си бременности съм пила по 1м. Матерна!
Така чувствах, че е 100%-во вярно  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Цитат на: new*
Какво значи "за или против"? Аз пих Матерна от 4-ти месец до края на бременността си и така мислех, че правя добро на плода си, защото му давам повече витамини. Не съм забелязала да имам някакви странични ефекти. Та, реши си сама дали да пиеш или не.


Blagodrq za otgovorite. Chetoh, che mnogo jeni povryshtat ot Materna ili im priloshava. Az mnogo povryshtah prez pyrviq i vtoriq mesec i zatova sega me e strah gadeneto da ne zapochne otnovo. Shte opitam i ako mi stava losho, shte spra.
Виж целия пост
# 8
Аз пия Матерна по препоръка на моята лекарка, но едва от петия месец - когато започнах много да се уморявам и сама поисках витамини. Бях адски доволна след първия месец прием, но въпреки това лекарката ми намали дозата - по половин на ден, и досега ги пия така... може би за всеки се определя различна дозировка - в зависимост от резултатите от кръвните изследвания, от това как се чувства бъдещата мама като цяло...

ако се пие на гладно Матерната наистина води до прилошаване и повръщане
Виж целия пост
# 9
От 4тия месец пих Матерна и почти не съм я спирала.
Виж целия пост
# 10
тази тема само мога да предполагам с какъв край ще бъде Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Liorena
тази тема само мога да предполагам с какъв край ще бъде Mr. Green

Докато бях бременна се дискутираша около 3 пъти,доста страници се изписваха.Сега може да има промяна Imp
Виж целия пост
# 12
Слушай си лекаря-иначе за какво да ходиш при него.
Ако не му вярваш - смени го.
Но ние тук (с 2-3 изключения) нямаме медицинско образование.

Аз ходих при 3ма и тримата казаха Не. Не съм пила родих прекрасно 4 килограмово бебе.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Аз също повръщах и от Матерната ми ставаше още по зле. Двама гинеколози ме посъветваха да не я пия и мисля че така е по добре. Бебето си взима каквото му е нужно от твоя организъм и според мен природата си знае работата и не нужно да се взима нещо допълнително.
Виж целия пост
# 14
Пих Матерна!  Rolling Eyes  Сега за пръв път чувам че е имало за и против!  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия