Дървени корнизи

  • 5 223
  • 7
Моля ви кажете ми имате ли някакви впечатления от дървените корнизи?Предстои ми да купувам и съм се насочила към такива,но днес една колежка случайно спомена,че е чула от някаде,че провисвали или нещо такова ConfusedБлагодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Имах такива в хола наистина провиснаха,изкривиха се абе с две думи пълен буклук.Така че твърдо не  Naughty
Виж целия пост
# 2
Корнизи за окачване на пердета ли имаш предвид? Ако е това - и аз съм против. Имам доста такива, два вида. Не ги харесвам никак. Ако не са направени както трябва с времето се изметват, не само да увисват. Имам един почти вълнообразен. Дългите увисват. Сега ги подменям.
Виж целия пост
# 3
Ами как няма да увисват като са от чам. Аз почти ги подмених с тези, които се монтират на тавана. Като се ушият професионално пердетата, се криват и стоят много по-добре.
Виж целия пост
# 4
Аз имам дървени корнизи и съм много доволна. Може би са добре направени и затова не са провиснали. Сестра ми има от много години, нашите са "нови" (на 4г.) в сравнение с нейните, и също е доволна. Мисля, че е важно да имат достатъчно междинни подпори / да са хванати за стената не само в двата края, но и на няколко места по средата. Нашите имат "крачета" към стената на 3 места, защото са къси, но по-дългите се хващат на повече места. Може би, дървените корнизи са подходящи за по-малки прозорци, но все пак твърдя, че зависи от изработката и монтажа най-вече.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Ами как няма да увисват като са от чам. Аз почти ги подмених с тези, които се монтират на тавана. Като се ушият професионално пердетата, се криват и стоят много по-добре.
Peace
Виж целия пост
# 6
Аз имам дървени корнизи от 5 год. и нямам проблеми,доволна съм и си ги харесвам
Виж целия пост
# 7
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ИНФОРМАЦИЯТА,БЕШЕ ЦЕННА ЗА МЕН.ОЩЕ НЕ ЗНАМ КАКВО ЩЕ ПРАВЯ,НО СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ ОБИКОЛЯ МАГАЗИНИТЕ ДА ВИДЯ КАКВИ ДРУГИ СЕ ПРЕДЛАГАТ. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия