към раждалите секцио

  • 2 684
  • 59
след колко време престана да ви боли операцията? мен известно време вече въобще не ме болеше, но от няколко дни ме наболява лекичко раната от време на време. незнам нормално ли е /все пак е операция/ или да звъня на док.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Здравей!
Мен ме боля 2 седмици след операцията. После само от време на време и като ми дойде. Не бързай да звъниш, ако не е силна болката и постоянна, както и ако шевът ти е ок. Нали ходиш на прегледи след секциото??
Виж целия пост
# 2
Наболяваше ме редовно , но слабо до към втория месец. Сега от време на време ме "срязва" за секунда само , като спазъм. Мисля, че е нормално и не съм се консултирала с лекар.
Виж целия пост
# 3
ами вече не ходя. чак след месец ще ходя на АГ преглед. иначе последно всичко беше ОК, но тогава пък хич не ме болеше, че да кажа на док. шевът е добре, изглежда ми спокойно мястото
Виж целия пост
# 4
Около 10 дена. Peace
Виж целия пост
# 5
Мисля, че е нормално да те боли лекичко. От моето секцио са минали почти 2 години и 9 месеца, но още като вдигна нещо тежко или напрявя по-рязко движение, усещам лека болка.
Виж целия пост
# 6
Аз се възстанових много бързо.
Две седмици след операцията и бях забравила вече...

Мисля, че при всеки е индивидуално.
Виж целия пост
# 7
Първият път се възстанових доста бързо - за 1-2 седмици, но сега май ще е по-дълго - оня ден как ме боля....ужас, имах чувството , че умирам. На другият ден нищо ми нямаше, а днес съм в перфектно състояние. Явно си е индивидуално Thinking
Виж целия пост
# 8
Болките бяха не повече от 10-на дни, по-скоро болезнено придърпване.
Виж целия пост
# 9
Мен ли4но ме боли,когато се променя времето...
Виж целия пост
# 10
kaто се поумориш също боли,а при мен и като е нмого влажно и горещо /или аз така си внушавам/но то е свързано и с възрастта
Виж целия пост
# 11
оо наболяваше ме няколко месеца като се претоваря....
Виж целия пост
# 12
И мен ме наболяваше леко няколко месеца.
Виж целия пост
# 13
Болеше ме около десетина дни,след това около месец ме болеше като кихна или се смея силно  Mr. Green,но болката изчезна сякаш изведнъж  bouquet
Виж целия пост
# 14
Мен също ме наболяваше леко 2-3 месеца,особено ако се преуморя физически или вдигна нещо тежко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия