как да я науча да чишка на тоалетната

  • 596
  • 5
здравейте.искам да ви помоля за съвет.малката от един месец се научи да не чишка в гащите.проблема обаче е ,че си върши и двете работи на сифона в банята.навън също чишка без проблем.пробвам се да я слагам на тоалетната ,но тя само се разсейва и не прави нищо.а като я закарам в банята всичко си прави без проблем.досега е акала два три пъти в тоалетната и то си беше случайност.как да постъпя newsm78
Виж целия пост
# 1
Казах на малкия,че пишото(акото) иска да отиде на разходка,но за да отиде-трябва да се изпиша в тоалетната и после да пусне водата.И то заминава на разходка.Знам,че е смахнато,но друго не можах да измисля... #Silly
Виж целия пост
# 2
Като каже, че й се пишка я слагаш на тоалетната и толкова, тя щом има зор ще се изпишка там, няма къде да ходи. Спирате с банята, не разрешаваш вече там и с малко настоятелност от твоя страна ще стане. Щом е само от месец бързо ще се отучи. А на гърне не иска ли?
Аз пък ви се чудя защо изобщо сте започнали с това пикане в банята? newsm78 Не е ли по-трудно? Кляка ли там или как? Не се ли пръска? После чистенето след всяко пишкане...
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 3
И ние започнахме по същия начин. В началото дъщеря ми се изпишкваше в банята права. След нея поливах с вода и я измивах. след това(след около месец) се съгласи да сяда на голямото гърне. Отскоро си сяда вече и на нейното и си казва. Не съм я учила, нито съм я молила. Само й предлагах и й обяснявах, че нейното гърненце е по-удобно. Тя сама реши кога да седне там.
Изчакай, не е далеч моментът, в който сама ще седне.
Личният пример също много помага Grinning
Успех!
Виж целия пост
# 4

Личният пример също много помага Grinning

И според мен личният пример помага, и моята започна и двете работи да ги прави в банята, пишкаше права, като и се приака "минираше" цялата баня, всеки път и казвах, че не трябва да прави така, но предпочитах да мия банята и да къпя нея, отколкото да пера килими. Сега се изхожда в тоалетната и си пуска водата, но тя сама реши.
Виж целия пост
# 5
От мн време се мъчим с това гърне. ПРез целия ден се дебнем като стражари  иапаши. Мн трудна работа. Все още Сина ми не говори и това усложнява нещата. Единственото което успяхме да научим е че се сяда на гърне след сън после е почти невъзможно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия