след кърмата не иска АМ

  • 536
  • 6
здравейте!дъщеря ни е на 2 месеца и е на кърма.оказва се,обаче,че кърмата понякога не и стига,та се налага да дохранвам с АМ.обаче след като е сукала кърма от гърдата или от шише,изобщо отказва АМ и реве гладна Sad.когато съвсем ми намалее кърмата,сме пробвали да даваме направо АМ и пак не го иска.ползваме Нутрилон 1.има ли АМ,което на вкус да се доближава повече до кърмата и кое ще ми препоръчате?мисля да вземем Нутрилон Комфорт,но се чудя то същото ли е на вкус newsm78
Виж целия пост
# 1
Ми да не е просто детето  Wink
Слави когато беше на смесено пиеше Аптамил. Доволна съм от него...детето си хапва но пък не качва като бройлер Mr. Green
Ти пробва ли някои начини на увеличаване на кърмата? Или да се изцеждаш пред дена. Рано сутрин нивото на хормона е по-високо и би трябвало да имаш повече кърма...или поне аз така има сутрин повече.
Виж целия пост
# 2
Пробвай с Милмил на Milupa.
То е малко по ароматно ,  а по принцип продуктите на тази фирма са много да не кажа и най - добрите на пазара  Peace
Виж целия пост
# 3
Може да пробваш и с друга бутилка, или друг биберон.
Може биберона да пуска много или малко. Може да му е твърд, да иска анатомичен или каучоков или силиконов...
Пробвай и ще намериш какво ще допадне на бебето.
Аз изпробвах всички видове шишета, биберони....докато накрая сина ми не се спря на Камера  Crazy
Виж целия пост
# 4
Може да пробваш и с друга бутилка, или друг биберон.
Може биберона да пуска много или малко. Може да му е твърд, да иска анатомичен или каучоков или силиконов...
Пробвай и ще намериш какво ще допадне на бебето.
Аз изпробвах всички видове шишета, биберони....докато накрая сина ми не се спря на Камера  Crazy
Да, съгласна съм с това за шишетата и бибероните. Пробвай да смениш и млякото. Peace
Виж целия пост
# 5
Комфорта най-вероятно няма да ти свърши работа, моя син свикна на розовия Хип, и той се дърпаше от другите млека, дори обикновения Нутрилон повече го ядеше отколкото Комфорта.
Виж целия пост
# 6
След като яде кърма от шише, едва ли в него е проблемът.
Пробвай с друго мляко
Ние сме на Фризолак - "скапаното млако" според повечето майки-  Ники си го харесва и няма никакви проблеми от него.Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия