Имате ли приятели арменци и какво е отношението ви към тях?

  • 11 716
  • 90
Аз познавам арменци и мисля,че са чудесни хора.А вие?
Виж целия пост
# 1
Имам две дружки. Положително ми е впечатлението.
Виж целия пост
# 2
Защо, какво им е на арменците? Нещо особено ли?!

Да, познавам арменци. Никакво специално отношение нямам... чак ме хвърли в размисъл.

Но правят разкошни сармички с лозов лист и лимон.
Виж целия пост
# 3
Ами хора като хора - защо трябва да имам някакво по-специално отношение  newsm78 Кумьт ми е арменец и е страшно готин и сьрцат човек.
Виж целия пост
# 4
Защо, какво им е на арменците? Нещо особено ли?!

Да, познавам арменци. Никакво специално отношение нямам... чак ме хвърли в размисъл.

Но правят разкошни сармички с лозов лист и лимон.
   не,просто ми хрумна,не става въпрос за специално отношение
Виж целия пост
# 5
Аз не познавам, но нямам негативно мнение.
Виж целия пост
# 6
Защо, какво им е на арменците? Нещо особено ли?!

Да, познавам арменци. Никакво специално отношение нямам... чак ме хвърли в размисъл.

Но правят разкошни сармички с лозов лист и лимон.
Въобще хубаво готвят. chef Имам прител с баба арменка, какви сладкиши прави тази жена, мммммм.....
Виж целия пост
# 7
Re: Имате ли приятели арменци и какво е отношението ви към тях?

Ако са приятели, какво да ми е отношението? Враждебно? Как пък точно арменците си иzбра.
Виж целия пост
# 8
Re: Имате ли приятели арменци и какво е отношението ви към тях?

Ако са приятели, какво да ми е отношението? Враждебно? Как пък точно арменците си иzбра.
   не възнамерявам да ти обяснявам...,но ако някой друг беше пуснал подобна тема,щях да отговоря,без да се опитвам да оригиналнича.
Виж целия пост
# 9
Има голяма разлика между арменците, които са тук от дълго време, и сегашните емигрантиот Армения. Поне моите впечатления са такива.
Виж целия пост
# 10
Чак приятели не, но познавам арменци, вкл. и учителката ми по бълг. език и литература и тази по немски в гимназията, бяха арменки.
Нямам по-различно отношение към тях. Хора като хора.
Виж целия пост
# 11
Нормално е, познавам една девойка, много умно и готино девойче. С потенциал за развитие, нахъсена.....работеше яко, когато бяхме заедно.
Виж целия пост
# 12
Познавам, да. Страхотни хора са, много добродушни и природно интелигентни.
Имах и една ученичка, такова мило дете беше, толкова различна на фона на останалите Sad
Виж целия пост
# 13
Ми познавам 2-3. Нямам специално отношение, не са ми близки. Нормални хора са си newsm78
Виж целия пост
# 14
Имах колега арменец, който беше мнооооого стиснат не можеш нищо да му измъкнеш и много докачлив. Ако кажеш нещо с което си го обидил с дни не говореше - подминава те като непознат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия