Имате ли познати които ...

  • 2 118
  • 50
имат компютри, но никога не са влизали във форум, не чатят, нямат скайп и не ползват ICQ. С една дума не ги влече онлайн общуването. Ако имате такива познати с какво се различават те от вас например. Има ли нещо по-особено което различава хората които чатят и киснат във форуми от такива които изобщо не ги интересуват такива работи. Как мислите?
Виж целия пост
# 1
Имам, да.Човекът си използва компютъра само , за да си върши работата.По нищо друго не се различава.
Виж целия пост
# 2
 hahaha много си готин, все едни интересни теми пускаш , не нямам такива познати
Виж целия пост
# 3
Не смяташ ли че хората които постоянно си чатят и висят във форуми са малко по-особена порода хора. В смисъл че общуването чрез компютър е различен вид общуване и няма нищо общо с нормалното човешко общуване лице в лице. Та се предполага че и хората които предпочитат да си общуват чрез компютри да са малко по-особени и различни от останалите хора ... Така мисля аз де...
Виж целия пост
# 4
hahaha много си готин, все едни интересни теми пускаш , не нямам такива познати
Embarassed благодаря ама не съм чак толкова готин. А така искам да съм супер красавец и всички жени да са в краката ми ама не става  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Не познавам такива,и не вярвам че ще се отличават Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Не смяташ ли че хората които постоянно си чатят и висят във форуми са малко по-особена порода хора. В смисъл че общуването чрез компютър е различен вид общуване и няма нищо общо с нормалното човешко общуване лице в лице. Та се предполага че и хората които предпочитат да си общуват чрез компютри да са малко по-особени и различни от останалите хора ... Така мисля аз де...

Ами то по тази логика тука има хиляди особняци... Ако това общуване замества другото, тогава са особняци, но иначе едва ли.
Виж целия пост
# 7
Познавам .
Нормални хора, знаят по- малко - живеят по- лесно, не се натоварват излишно, имат повече време да общуват реално с хора, имат повече време за децата си и за себе си.
Не са по -глупави от хората, които ползват компютър и честно казано за мен е удоволствие понякога да прекарам часове с тях - някак слизам на земята.
Компютъра го ползват за игри, филми ( за децата си).
Виж целия пост
# 8
Не смяташ ли че хората които постоянно си чатят и висят във форуми са малко по-особена порода хора. В смисъл че общуването чрез компютър е различен вид общуване и няма нищо общо с нормалното човешко общуване лице в лице. Та се предполага че и хората които предпочитат да си общуват чрез компютри да са малко по-особени и различни от останалите хора ... Така мисля аз де...
Не, защото аз така се запознах с моя приятел, и още сме заедно, в смисъл така можеш да попаднеш на хора, който не можеш да се запознаеш , особено ако са от други градове. Но наистина си прав, че откакто го има този чат, на живо ми е по-трудно да разговарям с определени хора.
Виж целия пост
# 9
Да, познавам такива, но нямат интернет вкъщи.  Laughing Имат си компютри без интернет.
О, и приятелят ми - влиза в нета само за да разглежда обяви за коли, телефони, за работа....
Никога не е чатил и не е писал във форум - не му е интересно и ....да не ви споделям какво мисли за този вид общуване...
Виж целия пост
# 10
hahaha много си готин, все едни интересни теми пускаш , не нямам такива познати
Embarassed благодаря ама не съм чак толкова готин. А така искам да съм супер красавец и всички жени да са в краката ми ама не става  Mr. Green

Боре,пак няма да е гаранция,че ще са ти в краката-различни вкусове,все пак Wink
На въпроса ти-не,не познавам такива хора.
Виж целия пост
# 11
Боре,пак няма да е гаранция,че ще са ти в краката-различни вкусове,все пак Wink
На въпроса ти-не,не познавам такива хора.
Зори, лесно ти е на теб.  Grinning Всепризната суперкрасавица, сигурно всички мъже са в кратата ти... Peace ама да не се отплесваме от темата Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Имам такива познати да! Обяснението ми е, че просто са твърде залухани  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Би ли пояснила моля, какво е залухани? Thinking
Виж целия пост
# 14
Би ли пояснила моля, какво е залухани? Thinking
Сигурно същото като залюхани  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия