Буди се рано с писъци- и вие ли?

  • 1 534
  • 15
Моя Врабчо от известно време се буди сутин със страшни писъци. Ако не живеех в една къща с него, щах да си помисля че го хвърлят жив в огъня. Интересното е че гогато реве е все още със затворени очи. Хем му се спи а вече е седнал в леглото си и врещи. Пробвам да го сложа да легне, но пак не се получава.
Тия моменти сутрин са ми любими просто "kick start" за деня.
Кажете дали имате същите изживявания и до кога така?
Само да добава че имаме 9 зъба и ни расте кътник.
Виж целия пост
# 1
Мамица, потърси по-назад с търсачката - преди някой и друг месец разисквахме въпроса. Общо взето, е нормално. Сънуват мъниците. Освен да гушнеш, друго не можеш да направиш. Мая спи при мен в леглото, но пак се случва да се събуди така.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: boo
Мамица, потърси по-назад с търсачката - случва .

Аз търсих и пак ще потърся, само че незнам каква ключова дума да сложа.
Виж целия пост
# 3
Ха-ха, Мамица, даже е твоя темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10153
Виж целия пост
# 4
Откакто започна да се съмва по-рано и Ева го прави този номер.Преди спеше до 8,00-8 и нещо, а от известно време насам става в 7 и даже няколко пъти и в 6,30  #Crazy  и то със писъци, като в същото време очите и затворени и в полусън.Тъй като тя още няма нито един зъб аз си мисля, че здраво са я напънали вече, защото този номер го прави и нощем понякога.Наистина, това което помага при нас е да я гушна и се успокоява веднага, но не винаги заспива отново.
Щом на вас ви излиза кътник (много рано бе #Shocked ) то те до колкото знам са доста болезнени, така че нищо чудно че се събужда с писък. Гушкай го и запази търпение, това е което мога да те посъветвам.
Виж целия пост
# 5
Пепи прави този номер от около месец, не бих казала че пищи, но мрънка на висок глас и той със затворени очи. От както се съмва по-рано се буди към 6,00-6,30. Броя на зъбите и при нас е същият и аз подозирам, че ни мъчат кътници.
При нас единственото спасение да стана де го гушна и да го взема за малко в нашето легло и след около 20 минути се успокоява, но вече е готов за игри и трябва да ставаме  #Cussing out понякога се чудя съседите какви здрави нерви имат, но това е положението явно е от набора ще се въоръжим с търпение и любов. Wink
Виж целия пост
# 6
Ами случва се и при нас - вярно, че сме по-малки, но е същото... Не мога да разбера - сънува ли, нещо стряска ли го - но с рев се събуждаме... То и нощем е така - ама тогава е за вода... а сутрин - просто с нисък старт тръгваме  Wink
Ако отшуми след поникване на кътника -ок, ако не отшуми - пак сте в нормите на нормалното  Laughing
Леко никнене на зъбите!
Виж целия пост
# 7
И Нели го прави напоследък. Събужда се-веднага сяда или се изправя и още със затворени очи, пищи Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Тази сутрин се събуди в 4  Neutral Face , обаче я гушнах за 5 мин и си заспа сладко до 8 . Явно сънуват нещо
Виж целия пост
# 8
При нас Крисчето го прави този номер от 1-2 седмици - някъде към 6 ч. отваря очи, поглежда ме и почва да крещи. Подозирам, че е е от по-ранното съмване, защото нямаме щори, а нашите хубавици обичат да спят на тъмно и редовно се завиват през глава.
Последните 2 сутрини я вземам при нас на спалнята, гушвам я и я завивам през глава - заспива почти моментално и дори си проспива часа за закуска.
Виж целия пост
# 9
Явно мъниците са с по-силни инстинкти от нас и усещат промяната. Моя момък също се буди с около час по-рано. Преди се заиграваше за около 30 мин., а сега ревем Sad . Добре че др. седмица местим времето 1 час напред.
Виж целия пост
# 10
При всяко спане има такива писъци моята шушонка. Толкова жално мяука,че ми се къса сърцето. Сякаш я дерат жива. Много жесток рев. Чак яд ме хваща, че не мога да помогна. В такива моменти рядко помага люлеене и гушкане.
Бебе има само 2 зъба засега. Дали ще доживея останалите, не знам?!  Crazy
Виж целия пост
# 11
Цитат на: boo
Ха-ха, Мамица, даже е твоя темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10153

Абе Бу ти не виждаш ли че не съм в час. Тая тема хич не я помня дори.
Спя по 4-5 часа на ден а от днес се боря и с прохождане по градинките.
Луднах ей.
Виж целия пост
# 12
Еи и на нас ни се случва smile3514 .Нямаме нито един зъб и нямаме изгледи за такива.Аз си мислех , че е от  newsm22  , но като отидем в другата стая( да не си вижда леглото) , заиграваме се и сякаш не е викала.Ама 6.00 то няма такъв час на часовника още.На мама и се спи.Едва изтрайвам до 7.00 да я нахраня и да си   sleepuu  пак.Искрено се надявам това чудо да се размине вече , защото мама е af
Виж целия пост
# 13
Честно да ви кажа и при нас е така. Но обикновено го боли явно корема и пръцка. Давам му вода, гушвам, ако пожелае, понякога го вземам при нас на леглото и така пак си заспива.
Виж целия пост
# 14
Така... честно казано, и сега имаме периоди, в които Йоана се буди с рев посред нощ и не може да се успокои бързо. Така че този период не отминава бързо  Confused . Просто децата са много чувствителни, като гледат или пък им се случи нещо вълнуващо (или, по-лошия случай, плашещо) през деня нощем го изживяват. Спокойно, не е болка за умиране  Simple Smile .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия