зелена карта

  • 4 791
  • 80

Анкета

ако спечеля зелена карта за америка ще замина ли?

Опции:

ако спечелите зелена карта за Америка ще заминете или ще се откажете?
Виж целия пост
# 1
Ще замина, ще видя как се живее там, дали мога да се реализирам, дали климата ми понася, дали атмосферата ми харесва, ще постоя, и ще помисля. Ако ми харесва оставам, ако ли не, се прибирам.

От много неща зависи, сам ли заминава човек или със семейство, деца?
Виж целия пост
# 2
имам съпруг и две деца(на 8 и 17 г).имам поръчители в сан франциско.Проблема е 4е баща ми 6те остане сам в БГ.
Виж целия пост
# 3
Пусни анкета!
Що пък да не замина, там
има червен лакриц, тук няма.
Виж целия пост
# 4
Аз се съмнявам, че бих заминала.
А за теб - зависи от много неща. Имаш ли професия, която би могла да упражняваш в САЩ? Знаете ли ти и голямото дете английски? Малкото ще се оправи, за него не е фатално.
А колкото до баща ти - малко е трудно да го вземеш със себе си, но може би не е невъзможно след време. Поне за по 6 месеца годишно пускат възрастни родители. Но пък здравните осигуровки newsm78
Виж целия пост
# 5
  Въобще няма и за миг да се замисля.Намирам пари и заминавам.Че те тука на маймуни ни обърнаха.После ще си дръпна и близките/ ако мога/ и така.Приятелите ми са там, девера ми.И всички си живеят живота, а ние тука само кретаме ден за ден.Мерси...
  Не , че съм американофилка, хич даже, ама живота е такъв вече, уви.
Виж целия пост
# 6
Не бих заминала за САщ. Но тъй като не бих, не бих си пуснала документите за зелена карта. Тъй че ми е малко странен въпросът, в смисъл щом си пуснал документи, значи иска да идеш, значи няма какво да му си чудиш newsm78
Виж целия пост
# 7
въпросът е малко странен - защо участвате в лотарии, ако, след като спечелите няма да вземете наградата й ? аз не бих заминала, защото не бих разиграла живота си на лотария.
Виж целия пост
# 8
Не знам английски. Иначе щях да замина веднага. Но това ме спира и плаши... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Имам доста познати които пускат ей така, да си проверят късмета, а после не заминават. Тъпо...защо взимат на желаещите местата. newsm78

По темата, не знам..понякога ми се иска да се махна, друг път не.
Виж целия пост
# 10
Гласувах с Никога, макар че е силна дума и не бих я използвала, по-скоро отговорът ми е не. Ако искам зелена карта и се боря за нея, защо да има вероятност да отговоря с никога  Thinking  Имам познати, които спечелиха, бориха се повече от 10 години и като я взеха решиха, че не искат. Малко е глупаво така, защото отнемат шанса на други, които искат.  Naughty
Виж целия пост
# 11
Не искам. Сбъркана държава е това, познавам я.
Виж целия пост
# 12
Ако спечеля сигурно ще отида, да. Друг е въпросът, че няма как да спечеля като не си подам документите, а засега нямам намерение да ги подавам защото не ми се ходи.
Виж целия пост
# 13
спечелих, подадох на майтап. естествено, че няма да отида. на 44 не ми се занимава тепърва. пък и в германия си ми е добре Mr. Green
Виж целия пост
# 14
спечелих, подадох на майтап. естествено, че няма да отида. на 44 не ми се занимава тепърва.

Доста несериозно изказване. Този майтап с каква цел е?  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия