разширени вени

  • 2 967
  • 10
Някой знае ли къде премахват разширени вени с лазер?Колко струва тази манипулация?
Виж целия пост
# 1
пусни темата в красива мама.там ще получиш повече отговори.
Виж целия пост
# 2
Аз също искам да науча нещо повече по въпроса. Моля ПИШЕТЕ!
Виж целия пост
# 3
Записвам се да следя, но темата май наистина не е за тук!
Виж целия пост
# 4
А ако някой предложи вариант без лазер?
Искате ли да опитате?
Имам позната, която вече почти се отърва от много тежки, варикозни вени. Даже съжалявам, че не се е намерило кой да я снима преди това.
Виж целия пост
# 5
Ще се радваме да споделиш .
Виж целия пост
# 6
А ако някой предложи вариант без лазер?
Искате ли да опитате?
Имам позната, която вече почти се отърва от много тежки, варикозни вени. Даже съжалявам, че не се е намерило кой да я снима преди това.

Мен ме интересува, че майка ми е много зле..
Даже като видях темата и помислих, че става въпрос за хомеопатично решение да проблема.. Дали има такова  newsm78
Виж целия пост
# 7
И мен ме интересува темата. Има едни много хубави таблетки. Водят се биодобавка. Казват се Рувенор.

Кажете и друг начин за лечение на разширени вени, моля?
Виж целия пост
# 8
здравейте!Преди два дни се оперирах с лазер разширените вени вМБАЛ"св.АННА"гр.Варна при изключително внимателния доц.д-рВиктор Княжев.Искам да изкажа голяма благодарност на него и неговият екип от клиника по съдова хирургия за вниманието,отговорността и загрижеността към мен повреме на престоя в клиниката.
Някой ако проявява интерес ще му отговарям на личния си сайт.
Виж целия пост
# 9
Аз помислих, че е тема за тяхното лечение, но все пак да споделя нещо.
Ябълков оцет - външно, засегнатия участък, 2 пъти дневно. И вътрешно - 2х1 ч.л. Най-добре е сутрин на гладно и вечер преди лягане, но може и във салата, чай и т. н. - през деня.
Другото е нещо като каша, ама по-слузесто, приготвя се от патоки и листа на конски кестен, правят се компреси, но сега не е сезона на листата. Рецептата е само с пресни листа.
Виж целия пост
# 10
И мен ме интересува темата. Има едни много хубави таблетки. Водят се биодобавка. Казват се Рувенор.

Кажете и друг начин за лечение на разширени вени, моля?
Пробвайте с Хамамелис гел,той и за хемороиди става,имам опит за това.Моите познати ползвали го и много доволни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия