Моля за бърз отговор!!!!

  • 350
  • 2
Здравейте,изписаха ми DOSTINEX за спиране на кърмата ,но "компетентната " докторка не можа да ми каже дали трябва да се изцеждам по-малко докати ги приемам.Та въпросът ми е ако някоя от вас знае да каже трябва ли да се изцеждам поне по малко докати пия хапчетата или не?И ако е НЕ -няма ли опасност от запушване на канал или мастит? Много ви благодаря предварително!!!!!!!! Hug
Виж целия пост
# 1
Изцеждай до облекчение винаги, когато почувстваш нужда. Можеш да комбинираш достинекса с компреси със зелеви листа - така препълването ще намалее още по-бързо и ще предпазиш образуването на бучки. Някои майки предпочитат да приемат лецитин по време на отбиване, за да се предпазят от запушване на каналчета. Лецитинът е хранителна добавка, не е лекарство - пречи на мазнините да образуват мастни топченца, които могат да запушат каналите и да предизвикат възпаление. Wallmark предлагат 30 таблетки лецитин за около 12-13лв, вземат се по 4 таблетки дневно, докато мине острата фаза.
Виж целия пост
# 2
Чувала съм, че дори когато се спира по този начин кърмата се налага (понякога) изцеждане за облекчаване. Хедра се е отзовала, компетентно, както винаги. Мога да кажа, че взимам от лецитина и препазва от запушване. Успех и безболезнено!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия