За мъжете...

  • 2 212
  • 38
Здравейте! Поздрави за чудесния форум на всички.И аз съм един от мъжете ,който искат да имат деца.След инвитро процедурата сега,с поята скъпа половинка сме в периода на 14 дневно чакане за резултата от инвитрото.Много мъчителен и дълъг период.Дано си стува.Искаме и  на нашата улица да изгрее вече слънце.Ще бъдем много щастливи и двамата.А до тогава остава да стискаме палци и да се молим...А аз евентуално,дай боже,ще бъда най-грижовният татко!
Виж целия пост
# 1
Желая ви щастлив завършек с положителен тест и силно ви стискам палци Hug
Виж целия пост
# 2
Успех  Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 3
Успех и  EFP след 14 дни!  newsm10   newsm17
Виж целия пост
# 4
Дай, Боже да се сбъдне мечтата ви и да я гушкате след 9 месеца! Praynig
Вярвайте!
Успех!    bouquet     Ще ви дебнем от засада! Wink
Виж целия пост
# 5
Успех , стискам палци скоро да си гушкате най-сладкото бебче на света!
Виж целия пост
# 6
Много късмет и скоро да гушкате бебче!
Виж целия пост
# 7
Успех и  EFP след 14 дни!  newsm10   newsm17

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32 newsm32
Виж целия пост
# 8
Едни стиснати палци и от мен.
Виж целия пост
# 9
И моите палци ще са стиснати за вас  Peace Дано скоро да усетиш тръпката на бащинството.
Виж целия пост
# 10
Имаш и моите стиснати палци. Да, две седмици изглеждат страшно много време, когато всеки миг си задаваш един и същ въпрос, но ще минат. От сърце ви желая успех.  Peace
Виж целия пост
# 11
Успех, дано се похвалите с хубави и чакани чертички!  bouquet
Виж целия пост
# 12
А кога е заветната дата ........... ако не е тайна Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 13
И аз в отбора на  newsm18 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover ! Моля да се похвалите, непременно!
Виж целия пост
# 14
И моите палци ще са стиснати за вас  Peace Дано скоро да усетиш тръпката на бащинството.
Peace Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия