До мамите на момченца

  • 2 925
  • 67
Мами, може тоя път да ми се изсмеете, ама ще откача! става дума за следното: с мъжа ми искаме да купим на нашето момченце златна гривна,а пък един негов колега го попитал дали е нормален, защото Златото влияело зле на половите органи на момчетата Shocked Вие купували ли сте златни гривни на момченцата си? Чували ли сте подобни неща? Аз за първи път чувам!
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала за подобни суеверия, но никога не бих курдисала малкото си момченце с каквато и да е гривна. Моя приятелка така си беше нагиздила сина, но беше доста гадно. Някое кожено герданче - да, но злата и скъпоценни камъни ми се вижда доста мутренско. Не се обиждай, но това все пак е дете, а не коледна елха.
Виж целия пост
# 2
Не съм чувала за подобни суеверия, но никога не бих курдисала малкото си момченце с каквато и да е гривна. Моя приятелка така си беше нагиздила сина, но беше доста гадно. Някое кожено герданче - да, но злата и скъпоценни камъни ми се вижда доста мутренско. Не се обиждай, но това все пак е дете, а не коледна елха.
Peace
Нека детето си остане дете!
Виж целия пост
# 3
За първи път чувам такова нещо.
Не съм купувала (той е и много малък още), но и аз не бих  сложила. Peace
Виж целия пост
# 4
Може да се скъса и да глътне гривната, герданче....
Иначе и аз не съм чувала за такова суеверие...
 Laughing
Виж целия пост
# 5
Това за влиянието на златото.... ooooh! Разбира се, че са абсолютни глупости!
Но аз също не бих купила какъвто и да е накит на сина си, докато е още малък. Или поне не бих му го дала да го носи. Има време като порасне сам да избира какво да носи и какво и какво не. Не съм привърженик на идеята малки деца, били те и вече ученици, накичени с гривни и ланци.
Виж целия пост
# 6
Не съм чувала че златото влияе на половите органи.А иначе нито на синът ми, нито сега и бебето ги кичем със злато. Peace
Виж целия пост
# 7
още една бабина деветина според мен. Изобщо не съм чувала че златото вреди по този начин. Даже доста метали се използват с лековити цели. Но и аз споделям мнението на майките. Гривни и герданчета е лесно да се скъсат или откачат и може да глътне нещо дребосъка. Наскоро видях едно 3-годишно момченце с обеца... нещо не се накефих. По принцип аз страшно обичам бижута, но малкия ще го оставя да се кичи сам като порасне... ако иска.
Виж целия пост
# 8
И аз не съм чувала за такова суеверие. Не съм купувала на моя син златна гривна, няма и да му купя, защото  ми изглежда кичозно.
Виж целия пост
# 9
Не съм чувала за влиянието на златото на половите органи, но съм чувала много случаи с осакатени деца заради някакво златно накитче.
Виж целия пост
# 10
Смятам че са още много малки за злата.Когато порастнат-да,но сега твърдо не  People No Good
Виж целия пост
# 11

 Много против съм бебетата да са с накити.Независимо дали са момчета, или момичета.Циганска работа ми се вижда, една мръвка и накичена със злато.Не бих купила и не бих сложила на детето си накит.Може би ще му пазя златото, когато порасне да си направи каквото си хареса!
Виж целия пост
# 12
златото влияело на половите органи на момченцата smile3532- това са пълни глупости.Извинявай ама вие с мъжа ти сте си съвсем нормални ама за колегата се съмнявам newsm48
Виж целия пост
# 13
Изобщо не вярвам да е истина,поредната бабина деветина!
Виж целия пост
# 14
И аз не съм чувала за такова суеверие. Не съм купувала на моя син златна гривна...
Има време да носи накити.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия