Замразихте ли стволови клетки от пъпна връв?

  • 13 640
  • 171
Здравейте-
Вече месец проучвам възможността за замразяване на стволови клетки от пъпна връв и съм напълно убедена от ползите на тази инициатива. Сега съм изправена пред дилемата към кого да се обърна за самата процедура и бих искала да помоля да споделите вашия опит.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Когато аз раждах още не беше популярно и доколкото разбрах в последствие е можело само в Св. Лазар. Но напълно подкрепям ползата от замразяването и много съжалявам, че не съм знаела за тази възможност.
Виж целия пост
# 2
Не съм.
Виж целия пост
# 3
не, но следващия път ще се замисля сериозно
Виж целия пост
# 4
Не съм , но смятам , че е добре да се направи ако имаш възможност  bouquet
Виж целия пост
# 5
Не съм,но трябваше да проуча нещата по-добре и тогава бих замразила.
Виж целия пост
# 6
Не, не съм.
Виж целия пост
# 7
Тази процедура май е доста скъпичка newsm47
Виж целия пост
# 8
ДА! Замразих в клиника Малинов - това всъщност е клиниката на д-р Станков. Избрах го, защото клетките остават в България, както и в Св. ЛАзар - другите ги изпращат в някакви банки по света, които са безплатни, а таксата я прибират българските посредници. Бих посъветвала всички, които имат възможност да го направят. Аз се надявам, никога да не ни се наложи да ги ползваме, но все пак това е шанс. Колкото повече хора замразяват, толкова по-ниска ще става цената и си мисля, че няма да е далеч времето, когато всеки ще може да го направи.
Виж целия пост
# 9
Не съм.
Виж целия пост
# 10
не
Виж целия пост
# 11
Не съм и съжалявам! Нямах достатъчно време да събера информация и да убедя мъжи - работа, разходки, хвърчащ бременски мозък...  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Не не съм  bouquet
Виж целия пост
# 13
Не, макар че имах желание. Отидох с 2-ма други доктори в Св. Лазар и не можаха да ги убедят, че може да се направи нещо с малкото количество стволови клетки, които се замразяват. Количеството е достатъчно за не повече от 50-килограмов човек, като нищо не гарантира че ще помогнат при заболяване. Лекуват се главно болести на кръвта в момента. И то не с гарантирана успеваемост.

Въпреки това аз исках, но мъжа ми отказа. Дано не ни се налага  Praynig
Виж целия пост
# 14
Не съм. На този етап и в БГ все още не съм убедена, че системата ще се задейства адекватно....
За следващия път вярвам, че нещата ще стоят различно и ще замразя Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия