Кристали за коса-полза или вреда?

  • 15 896
  • 89
Здравейте момичета,дано не повтарям  тема.....но отдавна ме гложди този въпрос.Дали ползването на кристали вредят на косата ни ,когато ние си мислим,че помагат...................?Какво е мнението ви?
Виж целия пост
# 1
Кристалите за коса,са като декоративната козметика.Поставени в краищата на косата по 2-3 капки,и придават блясък,особено ако краищата са сухи и им придават по-жив вид.
Защо да вредят?Но определено не са маска и за да помагат за увредена коса.
Виж целия пост
# 2
И аз така мисля. Според мен по-скоро не вредят, отколкото да са полезни за косата. Просто й омекотяват краищата.
Виж целия пост
# 3
И аз не мисля, че вредят. По същата логика можем да се запитаме дали шампоаните, балсамите и разните други козметики ни вредят.
Виж целия пост
# 4

в никакъв случай не вредят на косата,напротив-подхранват сухата и изтощена коса  bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз, бих задала същия въпрос за пяната за коса. newsm78 От скоро ползвам и имам чувството, че коста ми почна драстично да капе!
Виж целия пост
# 6
според мен не вредят.
Виж целия пост
# 7
На мен ми помагат. Не ми вредят Wink
Виж целия пост
# 8
Аз, бих задала същия въпрос за пяната за коса. newsm78 От скоро ползвам и имам чувството, че коста ми почна драстично да капе!

Между пяната за коса и кристалите има огромна разлика.
Нищо чудно,че ти капе косата,на мен също не ми понася много пяната,още повече лака за коса.

По темата-според мен също не вредят кристалите,но при мен лично не съм забелязала особен ефект.
Виж целия пост
# 9
Цитат
Веднага ще споделя какво ми каза фризьорката миналата седмица за кристалите. Моята фризьорка работи само с продукти на Лореал и на един семинар е попитала специалистите защо Лореал имат всякакви продукти, но нямат кристали и отговара им е бил, че не правят нарочно, защото кристалите заглаждат косъма и косата наистина изглежда много добре, но самите кристали се забиват в дълбочината на косъма и започват да го рушат и са им показали снимки направени под микроскоп какво става със самия косъм. Казали също, че още на втората употреба на кристали те вече се загнездват там и няма махане до като не се подстрижеш нула номер.
Това прочетох в един друг форум. Аз ги харесвах в началото, но после като че ли ставаше по зле с косата ми, а моята е естествено къдрава и няма укротяване.
Виж целия пост
# 10
Аз, бих задала същия въпрос за пяната за коса. newsm78 От скоро ползвам и имам чувството, че коста ми почна драстично да капе!

Моята не "капе", но много се заплита, особено краищата. Като се опитам да я среша, докато я мия, дори с 3 тона балсам, става много трудно и доста пада... Tired

Ако слагам кристали на краищата дали ще помогне? newsm78
Виж целия пост
# 11
Аз, бих задала същия въпрос за пяната за коса. newsm78 От скоро ползвам и имам чувството, че коста ми почна драстично да капе!

Моята не "капе", но много се заплита, особено краищата. Като се опитам да я среша, докато я мия, дори с 3 тона балсам, става много трудно и доста пада... Tired

Ако слагам кристали на краищата дали ще помогне? newsm78
И моята е такава миличка та за това попитах.Защото когато сложа кристали изглежда  определенопо-добре,но се притеснявах да  не ми навредят,защото имам страхотен косопад,който не мога да овладея.
Виж целия пост
# 12
До сега не съм забелязала да ми вредят.
Виж целия пост
# 13
До сега не съм забелязала да ми вредят.
и аз така, повече от година ги ползвам, а може и две да са станали вече. Peace
Виж целия пост
# 14
Аз не забелязвам голям ефект от тях. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия