Маска за коса

  • 1 622
  • 14
Момичета дайте идеи каква маска за коса да си взема.Вчера ходих на фризьор,направих си кичури от който много съм доволна.Исками се обаче да си взема маска за коса защото косата ми адски се изтощи.
Да уточня само че косата ми след като я измия е страшно суха, на вторият ден обаче се омазнява във корените а крайщата остават сухи. Sad (
Приемам идеи всякакви.Какви маски вие ползвате и доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ти "Miosotis" в червена кутийка е, много добре действа, не е много скъпа(ако не се лъжа беше някъде към 7-8лв.)Както и продуктите на VO5, също са много добри.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: ofi
Препоръчвам ти "Miosotis" в червена кутийка е, много добре действа, не е много скъпа(ако не се лъжа беше някъде към 7-8лв.)Както и продуктите на VO5, също са много добри.


Тези продукти продават ли се във аптеките? Neutral Face
Виж целия пост
# 3
За "Миозотис" съм сигурна че я има и в аптеките, защото от там съм си я купувала, но за VO5  като че ли ги има в големите козметични магазини
Виж целия пост
# 4
Аз си взех зелената на Kerastase, но съм я използвала само 4-5 пъти, така е, че е рано да се каже дали има невероятен ефект.
Виж целия пост
# 5
червената на миосотис наистина е страхотна,няма да съжаляваш,моята коса е като твоята,намира се и в аптеките,и в козметичните магазини.
Виж целия пост
# 6
аз ползвам на Yunsey-маската в тубичка- от пафюмерия съм я купила-много съм доволна
Виж целия пост
# 7
Gliss-Kur -на Schwarzkopf. Маските са невероятни и струват около 10 лв. В пъти по-добра от тази на Миосотис /поне за много сухите коси е така/.
Виж целия пост
# 8
Ivka,az polzvam ot 6 mesetza maskata na Keresstase v jaltata kutia  i sam ujasno dovolna,viarno e 4e e malko po-skapa ot ostanalite no naistina si zaslujava,pravi kosata mnogo jiznena i laskava!Az sa6to si napravih ki4uri predi niakolko mesetza i kosata mi se izto6ti mnogo,mai imam sa6tia tip kosa kato tvoia,omazniava se barzo v korenite a kato tzialo e mnogo suha,,kakvato i maska da polzva6 ia slagai samo v krai6tata na kosata si,ne v korenite za6toto tova spomaga za barzoto im omazniavane Cry
Produktite na Keresstase moje6 da nameri6 vav vsi4ki dobri i profesionalni saloni
Kasmet
Виж целия пост
# 9
Аз използвам "маска за руса или изрусявана коса с матиращ ефект" на Avon
Виж целия пост
# 10
Преди няколко дни посъветвана от момичетата тук си взеха маска  "Миозотис" .Найстина съм страшно доволна,чак не мога да повярвам че косата ми е толкова добре.Няма сухи крайща няма мазни корени. Grinning
Щом мъжът ми чак забеляза че косата ми е страхотна значи наистина е така. Sunglasses
Искам да благодаря на всички момичета който се включиха със идеи.Не знам какво щях да правя без вас. Grinning
Едно голямо БЛАГОДАРЯ.
Виж целия пост
# 11
Аз не съм пробвала готови....НО май ще хвърля едно око на тази на AVON за руса коса!
Иначе бъркам зехтин,яйце,кисело мляко и мед и хоп на главата! Стоя така два часа или докато не полудея и се къпя....ЗЕХТИНЪТ е благодат и за кожата и за косата!
Виж целия пост
# 12
Аз днес си взех на Лореал професионална в жълта кутийка за изтощена коса, но не пише да е Керастас.
Надявам се да е хубава.......

Иначе тия стандартните Миосотис и подобни освен да омекотяват косата май други функции нямат честно казано.......
Виж целия пост
# 13
И от мен един глас за Miosotis. Даже - 2, защото и брат ми е голям фен. Харесваме тази с плацента, действа страхотно!
Виж целия пост
# 14
Пробвай на Лореал (4ервената опаковка)-маската е страхотна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия