Повече инфо за д-р Давидков, Варна????

  • 19 989
  • 38
Здравейте момичета, моля ви ако някоя от вас скоро е ходила при гореспоменатия лекар в клиниката му в Младост, нека ми каже нещо: той добър специалист ли е, как се държи с пациентките, работи ли със Здравната каса и ако не-колко струва прегледа при него, води ли женска консултация и заслужава ли си да се запиша при него? Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Много добър специалист е, държи се учтиво-надменно, но се изтърпява, прегледът, мисля е 60-70лв, не работи със ЗК.  Два прегледа при него по-време на бременността, мисля, че са напълно достатъчни. Естествено, при проследяване някъде другаде/ЖК или частен прием/.
Виж целия пост
# 2
За мен д-р Давидков е страхотен доктор. Тук във форума има много противоречиви мнения, според мен те са заради високото му самочувствие, но като има на какво отгоре да е, нека си го има човека. Няма да сгрешиш ако отидеш при него!
На другите ти въпроси Polly N. ти е отговорила!
Виж целия пост
# 3
Аз също ходих при Давидков преди 2 сед за да види бебето ми. Останах доволна въпреки че се бях подготвила за най-лошото/ той се кара малко повече/ но това не беше важно-а дали бебчо е ОК.  Прегледа е 80 лв.
Виж целия пост
# 4
На мен също ми взе 80 лв. за прегледа. Поскара ми се че много късно отивам и че вече е по-трудно става откриването на проблеми ако ги има. Аз лично смятам че е прав. Била съм му пациентка преди 10 години тогава работеше в "Медикс" и още тогава ми направи впечатление че е кадърен и амбициозен. Малко скъпо работи, но няма как.
Виж целия пост
# 5
Ако става въпрос за Фетална морфология, във Варна няма специалист,който да е достатъчно компетентен.Най-добре е според мен да се обърнеш към специалистите в София.Поне аз така бих направила,ако забременея отново.Успех
Виж целия пост
# 6
Аз се прекланям пред професионализма на този лекар. Това е единствения лекар, който ми е обръщал такова внимание. Имам 2 спонтанни аборта, като втория път ми прави кюртаж по спешност в 10 г.с., тъй като никой друг лекар не можа да ми постави окончателната диагноза мисед. Единствения лекар, който откри, че имам двурога матка. Действително е скъпо, но мисля, че си струва. Вземал ми е по 70 лв. за преглед с ехограф, 50 лв. за цитонамазка и 50 лв. за колпоскопия.
Виж целия пост
# 7
 И от мен едно голямо благодаря на  д-р Марио Давидков.  За в момента той е с най съвременната апаратура във варна. 
Виж целия пост
# 8
обръщам се към всички бъдещи майки във варна не ходете лри д-р давидков пълен мошенник .апаратурата му е купена от марешки .д-р давидков няма сертификат за фетална морфология който се издава от лондон от фондацията по фетална морфология .той не може да оперира не може да прави аборти не можеда води раждания той не може да си довърши работата .има уговорки с други лекари за тези неща и после си иска процент
Виж целия пост
# 9
Ама ти много знаеш бе, и кой ти го каза всичко това?
Всеки знае че Давидков не изражда.
Виж целия пост
# 10
обръщам се към всички бъдещи майки във варна не ходете лри д-р давидков пълен мошенник .апаратурата му е купена от марешки .д-р давидков няма сертификат за фетална морфология който се издава от лондон от фондацията по фетална морфология .той не може да оперира не може да прави аборти не можеда води раждания той не може да си довърши работата .има уговорки с други лекари за тези неща и после си иска процент
Мошеник викаш? Mr. Green Пък на мен ми позна! Нямам предвид само пола на бебето естествено.
А кой лекар в БГ има сертификат за ФМ?
Останалите работи ги знам, че са така, но никой не е специалист по всичко, нали?
Давидков е много добър диагностик, въпреки ужасния си характер.
Виж целия пост
# 11

Ех, колко добре щеше да е, ако всички лекари се занимаваха само с това, от което разбират...
Виж целия пост
# 12
да-съгласна съм. От къде толкова точна информация че е мошенник???? Моье да е нагъл и всичко друго но си работи човека добре.
Виж целия пост
# 13
Д.Р ДАВИДКОВ Е СТРАХОТЕН ЛЕКАР, МНОГО РАННА ДИАГНОСТИКА МОЖЕ ДА ДАДЕ ЗА ПОЛА И ЗА СЪЩЕСТВУВАЩИ АНОМАЛИИ С ДВЕ ДУМИ Е НЕЗАМЕНИМ. ЗА МЕН СПЕЦИАЛНО Е ПРОБЛЕМ ТОВА, ЧЕ СЪМ ОТДАЛЕЧЕ И НЕ МОГА ДА СИ ПОЗВОЛЯ ДА БЪДА ПРЕЗ ЦЯЛАТА КОНСУЛТАЦИЯ ПРИ НЕГО
Виж целия пост
# 14
Аз лично съм доволна от него.Техниката не му не е най-добрата,но човеа си и разбира.Малко е досаден като започне да се превъзнася,но доста ме успокои и ми обърна голямо внимание.Само да ти кажа,че винаги си оставя вратичка да отидеш поне още веднъж при него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия