Наближава Първия учебен ден!Да пазаруваме!

  • 2 193
  • 15
Здравейте мами!  bouquet
Ваканцията е към своя край и вече май трябва да мислим за училище Hug
Напазарувахте ли вече?Аз ще тръгвам  от утре и не знам от къде да я започна.Трябва да купим нова раница,защото старата ни омръзна да я гледаме.А още си е здрава.Затова този път ми се иска да не се изхвърляме с такава скъпа раница,която ще издържи още 5 години,а нещо по-евтино ,което и без друго ще сменяме всяка година.
Кажете къде има интересни ранички,подвързий за тетрадки и учебници и разни джундджурийки.
А също ни трябва и хубав анцунг и маратонки .
Казвайте вие до къде стигнахте с пазара и къде какво има. Grinning
Виж целия пост
# 1
Ох от утре и аз тръгвам на пазар.Мисля да напазарувам като миналата година от пазарчето на Дружба,защото ми е най-близко.Аз също купих много скъпа раница за първи клас,която вече четвърта година ще използваме.Иначе на Симеон,която е пряка на Ботев има хубаво бельо,в малкият ЦУМ има хубави дрешки,по Пиротска има голям избор на обувки.За помагалата има хубави в Метро
Виж целия пост
# 2
Хубави, не много скъпи раници има на Илиянци и по някои пазари. Струват по 10-15 лева и  със сигурност изкарват по една година. Има една много голяма сергия за всякакви раници в началото на Пиротска (съвсем до Мария Луиза) на едната стена на базара там. Има много голямо разнообразие.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви момичета!Ще се поразходя и ще разгледам, където ми казахте.
И ние вече ще сме в трети клас,а раницата ни е от първи-две години я носим.
Като я гледам още бая ще издържи,но на мен ми омръзна да я гледам,та какво остава на детето.Затова смятам да я прибера и да я извадя по-натам,а сега да го зарадвам с новичка.
valq_78,то сигурно и на теб ще ти поискат нова Wink,щом четвърта година ще я носите.
Успех на всички в пазаруването!
Ще разказваме после Grinning
За сега всичко хубаво от мен Grinning!
Виж целия пост
# 4
А който има момиченца и си търси раници ,чадъри и фентифлюшки ,в Илиянци работи моя приятелка и продава точно такива-на Уинкс.Мисля,че така се казваха тези кукли,по които са щури момиченцата.Цените са им от 50 до 120-30 лв.Много са красиви,но за момчета няма избор Hug
Намира се в Мола на Илиянци-голямото хале с многото магазини.
Виж целия пост
# 5
а тел. можеш ли да дадеш,интересувам се от раничка та да попитам Simple Smile?
Виж целия пост
# 6
може и на лични Simple Smile много ще съм ти благодарна  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 7
Като ви чета , а и като се замисля  Thinking май в Илиянци има най- голяма вероятност да направя добър пазар за новата учебна година. Още повече ,че от тази ми се умножава по две. Първокласника мисля да го уредя с някаква евтина, но ефектна раница от там с някой от многото герои- там Спайдърменовци, Батмановци- нещо такова. Подариха му много хубава и маркова, ама мисля да му я дам като се понаучи да пази- след година- две. Това- лесно, ама кажете откъде могат да се намерят прилични обувки за момчета подходящи за първи учебен ден? Да не са много маркови и цифри , защото не знам дали ще ги обуе повече, но все пак прилични. И ако знаете откъде се купуват обувки за момчета между 36 и 39 номер.В магазините явно смятат , че деца с такива крака няма. А то има , даже третокласници. Моята приятелка се е видяла в чудо с какво да си обуе детето. Ако сте видяли някъде прилични обувки с такива размери- моля кажете!!! Ще черпя!!! Hug
Виж целия пост
# 8
В МЕТРО има доста голямо разнообразие на тетрадки и подвързии. Но аз имам дъщеря, така че гледах принцесите, Барби и т.н. Раници също имаше, но аз съм купила и не съм ги разглеждала.
На Илиянци също ходих и честно казано малко съм разочарована. За един момичешки анцунг обиколих целия пазар. Как да обясня, че не искам нито типичния момчешки тъмно син, нито бебешко розовия който ми предлагаха. Аз ли съм много претенциозна  newsm78
Виж целия пост
# 9
Момичета днес напазарувах дрешките,бельото и обувките и за двамата.Останаха учебните пособия за сина ми.
Виж целия пост
# 10
koteto 123,до  Тропс къщата в Илиянци ,в магазин номер 3270 се продават прословутите раници на Уйнкс или в Илиянскя Мол -магазин номер 115.
Там обаче нямат телефони.Ако искаш ми пиши на лични,какво да я питам и да ти кажа.
Във първия магазин имало по-голям избор.
Виж целия пост
# 11
а оригинален Уинкс ли е или ... newsm78
Виж целия пост
# 12
Па сигурно Rolling Eyes!За 100 лв ще трябва да е оригинален!И аз за толкова съм взимала първата раница на сина ми и си е оргинална -на Спайдермен!
За всеки случай утре ще я питам и ще пиша,че сега вече е много късно да звъня.
Виж целия пост
# 13
ок мерси,питай и колко струва раница Винкс от средните или големите размери -модела е отстрани с джобчета с ципове,а не джобче с мрежика само  Peace
Виж целия пост
# 14
И  аз   разглеждах раниците на Уинкс   във въпросния магазин на Илиенци. Оригинални са(подробно разгледах етикети и всичко)  и има разнообразие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия