да знаете нещо за аксесоари pigeon?

  • 894
  • 9
чували ли сте за тaкава марка и какво представляват?знам само че са японски.
Виж целия пост
# 1
    Да,''PIGEON''  е  японска - сьздадена през 1957 година.Лгото  е  две сърца ,по-малкото е   бебето,а по-голямото защитата  която  получава от майчината любов.                                                                                                                                                            Продуктите се произвеждат  основно в Токио.Безопасни и с най-доброто качество.Козметиката им е уникална!
Виж целия пост
# 2
а къде могат да се видят Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз вземах някакъв детски сапун и останах много доволна- с много дискретен аромат и нямаше никакви последствия върху кожата на детето.Купих го от едно квартално магазинче в София и имаше най-различни козметични продукти на тази марка.
Виж целия пост
# 4
Ползвала съм медицински биберони на тази фирма. Но доставка за Бг нямаше, изпращаха ми ги от чужбина. Не съм обръщала внимание, че продават и други неща. Но под качеството - подписвам се с две ръце.
Виж целия пост
# 5
всъщност ви питах за тях,защото една позната ми каза че ползвала тяхна чаша,която била с двойно дъно и запазвала температурата,а аз не бях чувала за тях,мисля да я пробвам,благодаря за мненията
Виж целия пост
# 6
Купих си /от квартален магазин/прах  за пране''PIGEON''-предлагат  ги в2 варянта по 1кг.  ;  1,5кг.нямам тьрпение да го  пробвам......Доколкото  разбрах се прави техен сайт на български.
Виж целия пост
# 7
  Супер са,ето това се казва качество и наистина с любов към детето...храня моето ськровище     с  ''перисталтик ''биберон- няма го това задавяне и гълтане на въздух храненето  е  удоволствие за него и спокойствие за мен .Може би ще ви прозвучи налудничаво , сега аз имам по-добро самочувствие отколкото   с  '' насипните биберони''      
Виж целия пост
# 8
Могат да се видят//  koteto 123// в детски м-н в жк.белите брези  срещу BRITANICA CENTRE
Виж целия пост
# 9
Дадоха  ми телефон //на  склада// за информация   958 1352 на него разбзах какво предлагат.............
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия