Къде има приличен избор от детски тапети?

  • 1 992
  • 18
Обиколих разните му Бриколажи, Практикер, Тапетия и т.н., но попадам все на едни и същи бледи и безподобни бездарности. Едни тапети не съм видяла, които въобще да стават за нещо.
Има ли някъде магазин, който да е специализиран (поне донякъде) за такива неща?
Мерси.
Виж целия пост
# 1
Аз съм си харесала от Домко на ъгъла на К. Величков и Протска. Има налични, както и каталози. Изпълняват поръчка за 3 дни (поне така казаха). Може да се правят комбинации от основни тапети с картинки, едноцветни със същия фон и фриз м/у тях. Има и платове като тапетите за завеси. Още обаче не съм поръчала и не мога да дам лични впечатления.
Виж целия пост
# 2
И аз имам същия проблем в момента.И реших да нарисувам бордюр върху дюс стени и някакви картинки ,незнам още... newsm78
Виж целия пост
# 3
В Младост 3 пред поликлиниката иам един м-н Кондор там на 2ет. има м-н за тапети
Виж целия пост
# 4
и моят глас е за Кондор в Младост 3. Има добър избор!
Виж целия пост
# 5
В Домко има страхотни тапети  Peace
Най-голям избор има в Домко- Люлин  Peace
Виж целия пост
# 6
На Домко каталозите съм гледала и мисля, че едва ли някой ще остане да не си е харесал поне едни. Има и ярки, наситени цветове, както и в по-меки тоналности. Дано си намериш! Peace
Виж целия пост
# 7
В Домко има страхотни тапети  Peace
Най-голям избор има в Домко- Люлин  Peace

Потвърждавам! Наистина има избор на хубави детски тапети Peace!
Виж целия пост
# 8
Да - Домко е магазинът!
Виж целия пост
# 9
Ние нищо интересно не видяхме и в люлинския домко. Изобщо обикаляхме навсякъде, едно и също. Накрая боядисахме стените с 2 цвята а посредата залепихме само един фриз. Фризове поне имаше не-лоши  Thinking
Виж целия пост
# 10
Да - Домко е магазинът!

И аз това щях да кажа Peace
Виж целия пост
# 11
в Домко нищо не можах да харесам Whistling
Виж целия пост
# 12
Потърси тапети на фирма Rauch (Раш)-бях взела такива от рум-Младост 3,но незнам дали ги има още там!
Просто са страхотни!
Виж целия пост
# 13
И аз съм останала с това впечатление че в Домко има страхотни тапети и другия месец ще сменяме обзавеждането на детската и смятах там да ходя за тапети пердета и килимче.
Виж целия пост
# 14
Днес ходихме до Домко Люлин - нищо  Tired Имаше много хубави тапети, но не и детски. От дестките имаше три шарки в различни цветове и това беше. И то тези трите не бяха нищо особено. На някакви блудкави мутиви със сърчица, котенца, абе... Sick Само си харесах едни много симпатични весели фризчета. Може и аз да мина на варианта с два цвята латекс и фриз по средата.
Минахме покрай един магазин - WOLL DECORATOR или нещо такова. Май не изглеждаше зле, но нямахме време да го разгледаме и него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия