Изварата

  • 803
  • 9
хей,момичета кажете ми рецепти със извара
Виж целия пост
# 1
Пълнени чушки с яйца и извара.
Разядка с извара - извара + сирене+ печени чушки (нарязани) + майонеза + черен пипер.
Баница - вместо сирене
Виж целия пост
# 2
Пастет
Количествата са на око . Извара , сварени яйца - намачкани , перца зелен лук или главичка стар - ситно нарязана или настъркана ., маргарин или кр. масло , ситно нарязан магданоз . Всичко си обърква , посолява , ако има нужда и се маже на филийки , шприцова в издълбани доматки или каквото ви се прииска !
Виж целия пост
# 3
Пържени тиквички, вместо с кисело мляко, с извара+чесън+малкооооо майонеза  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Моя приятел в на4алото на връзката ни ме впе4атли с една салата.Ето - 1 пакет извара,1 майонеза,4 твърдо сварени яйца,настъргани на ренде,4ерен пипер,шарена сол. Вси4ко се омесва и става страхотно мезе Grinning
Виж целия пост
# 5
Извара , майонеза , малко меко масло , сол, черен пипер , чесън - всичко се смесва и разбива !
Вкусно мезе , става за пълнене на доматки , а може да се добави и червено пиперче!!!
Виж целия пост
# 6
многооооооо ви благодаря
Виж целия пост
# 7
Извара, олио, червен пипер, маслини (по-лесно става с обезкостени), кромид лук. За съжаление, не мога да ти кажа пропорции, понеже всеки път слагам на око според това какво количество ще правя. Изварата се смесва добре с олиото и червения пипер - трябва да стане гладка смес. Добавят се лукът, нарязан на ситно и маслините, също нарязани - аз ги нарязвам на тънки надлъжни резенчета, понеже така ми е по-красиво. Всичко се обърква добре и е готово. Обикновено не се нуждае от допълнително сол. Страхотно мезе за ракия или водка е.
Виж целия пост
# 8
Толумбички, но не мога да намеря рецептата.Не помня къде съм я сложила!?
Виж целия пост
# 9
ъъъ понички с извара? бе с готово тесто равиш топченца и слагаш пълнежж с извара и яица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия