Маска за експресно възстановяване

  • 1 294
  • 6
Момичета, дайте някакви идеи за маски, които имат бърз и очевиден ефект за кожата на лицето! Имах безсънна нощ и преди малко, като се погледнах в огледалото, се уплаших: вяла, уморена и отпусната кожа! Как да я направя отново свежа по най-бързия начин. Приемам както "купешки", така и "домашни" съвети.. Wink
Виж целия пост
# 1
На мен лично много ми помага домашна маска от мед и кисело мляко,с нея си мажа и устните.
Просто разбъркваш 1 ч.л. мед с 1 ч.л. кисело мляко и хоп на лицето,аз даже съм я направила в кутия от крем и си я държа в хладилника.
Виж целия пост
# 2
AVON имат серуми, както за нощно действие, така и за експресно като в твоя случай. Всички, които са ги пробвали са много доволни.
А иначе, аз в такива случаи слагам фон дьо тен, руж и много лек светъл грим със светло блестящо червило.
Виж целия пост
# 3
А при мен голям ефект има като се намажа със заквасена сметана.
Виж целия пост
# 4
Аз съм много доволна от маските на "Апотекер Шелер" с морски минерали (цяла серия са). Която и да вземеш ще останеш доволна (зависи от типа кожа). Тези маски са точно за експресно възстановяване и имат страхотен ефект още от първа употреба.
Виж целия пост
# 5
В такива случаи си облепям лицето с резенчета краставици и се моля да не ме види никой...
Виж целия пост
# 6
Краставицата е супер,но за по-мазни кожи, медът също,но за по-сухи.Каква кожа имаш?
Аз лично съм много доволна от зрял банан,1чл цедено кисело мляко и 1чл мед.Но силно се съмнявам нещо да подейства вълшебно и мигновено, направи си маска и давай с грима.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия