Идея за първия рожден ден!

  • 573
  • 6
Здравейте майчета!
Моето слънчице скоро ще навърши първата си годинка и се чудим и се маем с татко му как да отпразнуваме този толкова важен за нас ден. Много ни се иска и малкия да разбере, че има празник, а и да не е у дома... (много сложно с пространство и организация). Чудехме се за детски клуб...? За сега ни допада "Патетата" в кв. Лозенец.
Но знам, че тук винаги ще получа съвет или решение, и реших да ги потърся. Ще се радвам да споделите вашия опит и свежи идеи.
Виж целия пост
# 1
Не мога да намеря темата сега, но ще се опитам. Peace
В нея се говореше за празнуване на рожден ден в парка, с много деца, навън, с торта, балони, сладки, сокчета, забава ...
Имаше и още идеи ...
Виж целия пост
# 2
Ето я темата. Hug
Виж и прочети! Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=204950.0
Виж целия пост
# 3
Благодаря много!  Hug   bouquet Идеята е страхотна!!! Само ме притеснява, че нашето парти ще е малко след 25.09.2007 (тогава е роден малкия ми разбойник) и незнам какво ще е временцето... Но определено ми допадна идеята и ако не тази, може следващата година да я приложим... ще сме и по-големи и ще тичаме!!!
Виж целия пост
# 4
Eva77 аз не ти препоръчвам да правиш голям рожден ден. Децата на тази възраст не разбират нищо от рожден ден, а още по-малко от грандиозни партита. Трябва да имаш 2 максимум 3 деца повече от годинките на рожденика, т.е. в твоя случай най-много 4 деца. В противен случай детето ще се измори и отегчи много бързо, което ще ти създаде много проблеми /освен ако нямаш 1-2 баби под ръка, които да го дюндюркат/ и въпреки всичко ще ти е трудно. Детето трябва да е спокойно /такова ще се чувства в собствената си къща/ и децата да не са много и много по-големи от него за да го дърпат непрекъснато и да му подвикват от всички страни. Аз те разбирам напълно. Когато на човек това му се случва за първи път, му се иска всичко да е перфектно и идеално, но то няма да е така за самото дете. Когато аз правех първия рожден ден на сина си бях също толкова въодушевено колкото си и ти в момента. Въпреки, че аз не правих кой знае какво парти, но определено имаше повече от 4 деца и това провали иначе хубавото настроение на детето. Сега имам една красива бебка на почти 5 месеца и догодина определено ще се съобразя с това, което те съветвам сега теб, защото имам вече опит в това отношение.
Това разбира се е само мое мнение и ти го давам като съвет, с което ти не си длъжна разбира се да се съобразяваш. А грандиозни партита, повярвай ми, ти предстои да правиш от тук на татък, от които ти ще си по-изморена от колкото той.
По добре му покани 3-4 деца които да са горе долу на неговата възраст, които можеш да сложиш да седнат заедно с него и да им натрупаш играчки, с които да си играят. Заведи го на студио, където да му направят хубави снимки, а ако имаш хубав фотоапарат можеш и самата ти да му направиш една фото сесия заедно с другите деца. Изяжте си тортата и бъдете щастливи.
Това разбира се както казах е мое мнение.
Пожелавам ви весело изкарване не зависимо как ще решите да го отпразнувате. И да ти е жив и здрав малкия и много, много да те радва.
Виж целия пост
# 5
Eva77 аз не ти препоръчвам да правиш голям рожден ден. Децата на тази възраст не разбират нищо от рожден ден, а още по-малко от грандиозни партита.
съгласна съм  Peace даже и на 2г не е за голямо парти, още повече в затворено пространство - казвам го от опит
Нашият РД в клуб си беше за родителите  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Eva77 аз не ти препоръчвам да правиш голям рожден ден. Децата на тази възраст не разбират нищо от рожден ден, а още по-малко от грандиозни партита. 

 Peace
Въпреки, че нямах никакъв опит направих точно така - малко хора в час съобразен с режима на детето и не голяма продължителност. Бяхме у дома като бях украсила с много балони, пъстри картинки... беше доста отдавна и нямаше почти нищо по магазините та действах на почина "направи си сам". Сега поне е пълно с всякакви парти артикули.
По-големите партита в детските клубове започнахме чак на 4-я рожден ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия