Отказва да се храни и играе с храната

  • 535
  • 7
Скоро направихме 1 годинка Laughing и от няколко дни насам храненето е цяла мъка Sad. Хапва 2-3 лъжички и после почва да плюе и да прави бррррррррр и всичко около него става в манджа. Направо не знам какво да правя? Готвя му аз в къщи и му правя тези дни любимите манджи, но резултат никакъв. Сякаш иска да играе с храната Sunglasses. Иначе посяга да взема лъжицата давам му я, но докато преди успяваше да загребе нещо с нея и да го хапне сега само рови в купичката и изважда храната от там  newsm78. Ако някой е имал подобен проблем моля ви помагайте Praynig
Виж целия пост
# 1
в такива случаи аз просто прибирам храната и я оставям гладна до следващият път, не пропускам и да обясня, че има деца, който няма какво да ядат и храната не е за игра. явно детето просто не е гладно
Виж целия пост
# 2
Оооох...ако знаеш ние от колко време казваме брррррррррррррррррр като ядем  ooooh!
Пробваш няколко пъти, ако не иска да яде - даваш някакъв плод и до следващият път.
На другото хранене ще яде със сигурност.
Виж целия пост
# 3
в такива случаи аз просто прибирам храната и я оставям гладна до следващият път, не пропускам и да обясня, че има деца, който няма какво да ядат и храната не е за игра. явно детето просто не е гладно
И аз правя така.Когато огладнее после сама си казва.
Виж целия пост
# 4
Здравей!

И аз имах този проблем.Детето ми е на 13 месеца.
Слагам го в столчето за хранене и аз държа купичката с храна, а на него давам две лъжички.Тои се прави,че ме храни мен, аз се преструвам,че е много вкусно и докато той се занимава, му слагам голяма лъжица в устата.Иначе му е скучно.И той се опитва да брави БРррррррррр,но тогава се карам, махам купичката и му вземама лъжичките и спира.
Виж целия пост
# 5
И ние имаме такива периоди от време на време , в тези случаи му изсипвам всички играчки пред него и докато се занимава го храня Joy
Виж целия пост
# 6
Не е ли възможно жегите да му се отразяват просто?
Виж целия пост
# 7
Благодаря за отговорите момичета Grinning Послушах ви и днес не съм давала нищо да хапва между яденията и човека си изяде всичко  Wink. Явно не е бил гладен и си играе наистина с храната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия