Изследвания 45 дни преди раждане - какви?

  • 3 691
  • 20
Здравейте момичета!
Доколкото си спомням, 45 дни преди термин се правеха изследвания на секрет от влагалището, от гърлото и някакви чревни изследвания също.Може ли някой да ми каже, дали действително се пускат такива изследвания или не, защото в женската консултация до момента нищо не са ми споменали, а би трябвало другата седмица да правя евентуално такива изследвания.Напоследък на консултациите докторката е много завеяна, претупва прегледите набързо, не обяснява, ако не питаш изрично / сигурно защото разбра,че няма да раждам при нея  Sick/. И още нещо, тази обменна карта за раждане, кога трябва да ми я издадат?
Виж целия пост
# 1
Не са ми пускали такива. Само кръв, урина и секрет  newsm78
Виж целия пост
# 2
Само кръв, урина и секрет
Виж целия пост
# 3
Само кръв, урина и секрет
И обикновенно като си взимаш резултатите ти подготвят и обменната карта за раждане. Peace
Виж целия пост
# 4
и при мен това ми изписаха и направиха в поликлиниката - само кръв и урина, стандартните, иначе секрета аз го отказах. Плюс това аз се бях забавила и ги направихме май около 3 седмици преди раждането. Има обаче една подробност - освен тези стандартни изследвания, в МД София искаха и още няколко, много важни, защото ги изискват в повечето болници - мисля, че бяха 3 - Васерман, СПИН и още нещо, но това ти си го проучи, защото има разлика какво искат в различните болници. От тези допълнителните само едното ми го правиха в поликлиниката, другите си ги направих в първата срещната частна лаборатория.
Плюс това задължително трябва да имаш и картонче с кръвната ти група, това пак в частната лаб. ми го направиха. Разпитвай Peace, то и на мойта лекарка много не и се обяснаваше, вика ми питай си в болницата какво ще ти искат ...
Успех и леко раждане!
Виж целия пост
# 5
 Mr. Green  Mr. Green e ама разбира се, и моята като усеща че няма да ида в тяхната прехавелна болница и тя започна малко по-така през пръсти! На мен ми взеха кръв, урина и секрет (анален и вагинален) . Само незнам защо не ми дадоха обменна карта. Питах специално за нея. Нито получих отговор какво точно представлява, нито защо няма да имам такава. Даде ми направление.... това е. newsm78
Виж целия пост
# 6
Доколкото си спомням ми взеха само кръв урина и секрет Thinking
Виж целия пост
# 7
На мен само кръв и урина.
Виж целия пост
# 8
само кръв и урина  Peace
Виж целия пост
# 9
На мен също кръв и урина
Виж целия пост
# 10
От днес вече ми текът тези 45 дни и вчера ми направиха изследвания за спин и васерман отделно кръв и урина и секрет.
Виж целия пост
# 11
А на мен ми казаха , че секрет ми се полагал чак в 37 г.а по каса  #Cussing out.Чудя се кога ще ми го вземат , кога ще ми излязят резултатите , кога ще ме лекуват  #2gunfire #2gunfire.Аз в 9 месец мога да родя всеки един ден  !! Направо съм бясна ! Никой да не се записва в МЦ които е  на първият етаж в Тина Киркова , лъжят безкрайно , казаха ми да си платя дори Австралийският антиген , защото не се поемал от  здравната каса , за Спин да не говорим ! Кръв  са ми взели само един път през  цялта бременност , добре че ходих сама да си пускам изследвания в частни лаборатории ! #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 12
И за капак забравих да кажа , че в обменната ми карта написаха , че  всички изследвания са ми отрицателни!! И  дори хемоглобина ми е 121 , след като не са ми правили изследвания ! Овратително !!!Съжелявам ако не се вписва в темата , ама бях много бясна и имах нуждата да споделя ! Sad
Виж целия пост
# 13
кръв, урина и секрет



Виж целия пост
# 14

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия